Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem olyan régen sokat foglalko...

Nem olyan régen sokat foglalkoztunk egymással, de mintha már unnánk egmást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem volna barátkozni egy lánnyal és ebben a tanévben sikerült is, nyagon jó barátnők lettünk. Sokat foglalkozott velem és én szerettem azt. Mivel ő egy évvel idősebb mindig is félénkebb voltam és inkább azt vártam hogy ő jöjjön oda. Mostanában is odajön de mintha már nem lenne meg az a nagy "öröm" hogy lát. Lehet azért mert akkor még mondjuk nem ismert annyira, vagy azt hiszi én nem örülök neki mert ugye eléggé csendes vagyok. Volt amikor 1-2 napig nem látott és én is meg ő is alig várta hogy találkozzunk, meg is ölelt, de mostanában ez nincs. Szerintetek miért? Mit tegyek hogy "felfrissítsem" ezt a barátságot, vagy hogy újra meglegyen az hogy várjuk egymást?? Köszönöm, ha végigolvastad, és kérlek értsd jól a szöveget.

2016. máj. 12. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szervezz valami elvezetes kozos programot ahova meghivod es csak ketten lesztek. Ezek a kozos programok tartjak eletben a baratsagot tobbek kozott.

Erdeklodj felole hogy hogy van es mi van vele.

2016. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) jól hangzik!
2016. máj. 12. 21:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek az idő segítene? Ha egy ideig nem találkoznék vele? Akkor hátha megint várná hogy találkozzunk
2016. máj. 12. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem segitene. Csak elfelejtene. Az nem jo.
2016. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!