Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Nincs életem,mindig csak itthon unatkozok.Nem járok el sehiva szórakozni.Ennek két oka van:

Nem tudok és utálok táncolni meg nem szeretem az alkoholt.Meg sem bírom inni,egyszerűen olyan rossz ize van a sörnek,a bor meg mégrosszabb.Sosem voltam még buliba.Kicsit félek is a bulizástól,hogy mit tudnék ott csinálni,nem táncolok és nem is iszok.

De ez nem jó így,hovy a legnagyobb szombati programom az az,hogy elviszem a kutyát sétálni.

Egy normis barátom van,akivel tényleg el tudok menni valahova,de vele se találkozok túl gyakran.Általában elmegyünk a kondiba.Van még egy "legjobb" barátom,őt szoktam elhívni de soha sem jön el.Ő is ugyan ezt az életformát folytatja,neki sincsenek barátai,de ő nem ismeri fel,hogy nem jó ez az életmód és tenni kéne ellene.


2016. máj. 14. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Kinek mi a jó? Neki lehet, hogy jó. Én is teljesen egyedül vagyok és ez így is fog maradni. Én nem tudok tenni ellene, nem is akarok. Lehet a haverod is ilyen. Ha te változatni akarsz, akkor változtass. De én sem tudom, hogy hogy lehet ezt, mert ugye nem véletlen vagyok egyedül. Ha akarnék barátokat meg barátnőt, akkor mit csinálnék? Hmmm.... Biztos nem buliznék. Én az az ember vagyok, aki olyan helyekre nem megy, ahol hülyék vannak. Tehát inkább valami szolídabb módon, az interneten ismerkednék intelligens emberekkel, akikkel lehet értelmes témákról beszélgetni. Vagy edzésről barátkoznék valahogy. Neked is azt tudom ajánlani, hogy legyen egy hobbid és ott tudsz barátkozni. Sok sikert! :)
2016. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki mondta, higy a bulizas az egyetlen unalomuzo tevekenyseg? Es ki mondta neked, hogy csak buliban lehet ismerkedni?


Mozdulj ki! Keress olyan hobbikat ami kore kozosseg szervezodott es csatlakozz. Pl turazok klubja. stb.


Hajra! :)

2016. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Pl turazok klubja. stb."

Ez aztán telelesz a kérdező korosztályával, szép lányokkal.

Járj továbbra is szorgalmasan kondizni, ezen csak az idő tud változtatni :/ Hasonló helyzetben vagyok csak nekem nincs bajom az alkohollal.

2016. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!