Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valahol szektát alapítan...

Lehet valahol szektát alapítani? Vagy van olyan ember, aki segítene az anonim sz.2-nek (második személy) egy egyházat vagy kultúrális közösséget létrahozni?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyire lehet nehéz? Én régóta akartam egy ilyen saját vállalkozást vagy intézkedést felépíteni, bár minden kutatásom eredménytelen volt az üggyel kapcsolatban. Most már az ilyen degenerált elképzeléseket betiltották, de én továbbra is létre akarok hozni egy ilyen közösséget. Az unokatestvérem egy adventista gyülekezet tagja, megkérdeztem hogy tudták létrehozni ezt magyarországon mert kicsit távol áll a kereszténységtől, erre kiröhögött mert az egy isten lénye a törvényben kodifikált, de még mindig a keresztény élet alapjaira épül az összes egyház. Szekta ebből nem lesz, és komolytalannak fognak hívni mert ezt én nem tudnám létrehozni. Nem, vagy 4 évet kutattam az üggyel kapcsolatban, sok embert megkérdeztem itt is meg a környezetemben de sokan tanácstalanok voltak. Gondolom kevesebb a fix alapítási összeg mint egy komolyabb egyházé, viszont az egyházaktól én úgy tudom hogy nem kérnek pénzt a működési díjat is lenullázzák csak a tagokat adóztatják meg. Az adóköltséget is levonhatják ha különböző ez meg az irányít, vagy egyébb jobb célú előnyökkel van felszerelkezve az ember, de én azt akarom tudni hogy hogy alapíthatom meg. Pénzt azt gyűjtöttem rá, de most már mindenkit kiröhögnek, legalább egy normális válasz kéne, mert én alapítani fogok és alapítok is, nem Hitlert fogom követni bár őt nem tudták elhalgattatni de engem el tudnak. Szóval mit áldozzak rá, hol kérdezősködjek?

2016. máj. 28. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"isten lénye a törvényben kodifikált"

Aha. Nem agyhalott ismerősöd. Lényeg, nem az. Nem. Ááh.


Én tudok segíteni milyen "egyházat" indíts ha embereknek szeretnél segíteni és szervezésekben, tanításban is otthon vagyok. Írj rám.

Egyébként hiába több pénz, érdemes egyházat indíttatni.

2016. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
... -_-
2016. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!