Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vehetnék nekik ballagásra?

Mit vehetnék nekik ballagásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) szóval az egyik barátnőmnek még nincs ajándékötletem ballagásra +szülinapra (mert így összevonnám a kettőt és így nagyobb ajándékot adnék) jellemzése: szereti az állatokat (van kutyája,cicája,nyuszia) kedvenc énekese ariana grande (parfüm je már van tőle szóval azt már nem vehetek),szeret facebookozni(jó ez nem tudom mért lenne segítség de azért leírom xd) aztán táncol(hipp hopp szerű) olvasni nem nagyon szeret,a kedvenc sorozata meg a vánpír naplók és abból az a damen (vagy ki a kaka xd a kedvence bocsi de nem ismerem :Dávid sorozatot) es nagyjából ennyi lenne. Válni ötlet ? :3 a másik pedig egy fiú aki szinten jó barátom jellemzése: focizik, lovagol,szereti a videosokat meg minden ilyen lövői játékokat,nem szerez olvasni,van egy kutyája, es 3 testvére (hat jo ez nem tudom hogy jött ide :D) valakinek van ötlete mit vegyek mekik? :3 minden ötlet jól enne (a lánynak lehet kicsit drágábban vagy többet) kivéve:könyv,hajzselé,focilabda,kulcstartó,bögre (ezekközül vagy már vettem vagy nem szeretik) előre is köszi :)

2016. máj. 30. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekik*
2016. máj. 30. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátnőnek:

ékszer szett (fülbevaló + nyaklánc + karkötő), nyilván nem arany, hanem valami csinos, csajos bizsu

vámpírnaplós cuccokat mintha szoktam volna látni a teszkóban, tolltartó meg ilyenek :D

plüssállat, ballagásra amúgy is szoktak plüssöt adni

valami nagy dobozos finom csokoládé

esetleg ha tudod a méretét, akkor nézhetsz neki valamilyen pólót, vagy kendőt, hajpántot a nyárra

vagy vegyél egy szép strandtörölközőt, olyan jókat szoktam látni a kínaiban :D

esetleg a drogériákban amik szoktak lenni, Dove, Fa, stb. ajándékcsomagok


de ha van időd rendelni, vagy bp-i vagy, akkor:


[link]

[link]

[link]

2016. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a srácnak valami lovas ajándéktárgy, esetleg a kedvenc futballcsapata mintájával valami, Barcás törölközőtől elkezdve a Realos pólóig mindent lehet kapni :D

de ha szereti a videósokat akkor el tudok neki intézni egy GamingKanális autogramot, ha szeretnéd :'D

2016. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2016. máj. 31. 11:35
 5/6 anonim válasza:
Ha szereti Ariana Grandet akkor vehetnél neki egy olyan pólót amin Ariana Grande van rajta.Mivel ilyeneket lehet csináltatni boltokban.
2016. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2016. jún. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!