Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha az osztályom...

Mit csináljak, ha az osztályomban nincs kivel barátkozni?

Figyelt kérdés

Ez olyan osztály ahol csak lányok vannak, és hát eléggé eltér a nézetem az övékkel. Úgy érzem rossz társaság. Fele diák le akar lépni 11.oszályban dolgozni, házasodni, másik fele terhes. Állandóan csak a bulikról meg a berúgásról beszélnek ordítozva. Tanárokkal tiszteletlenek stb. Rajtam kívül egy ember akar még érettségizni, de ő olyan kamubarát. Mindig flegma, lenéző velem. Meg piszkál, mert szerinte "csak netes barátaim vannak".


Nem tudom mit tehetnék. Egyedül érzem magam. Nagyon örülnék néhány tanácsnak...

Máshol barátkozni nem tudok, mert ritkán járok ki és akkor is sportolni megyek, ami nem olyan "leülős, beszélgetős"...


Barmilyen tanácsnak örülnék

16/l



2016. jún. 5. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátkozz velem o3o
2016. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HI_IM_GHOST válasza:

Szia! Fiú lévén nem nagyon értek a női kapcsolatokhoz, de annyit mondhatok, hogy egy ilyen társaságban és se szívesen ülnék. Szerintem jól járnál iskola váltással. Nem tudom mennyire hangzik bunkóságnak az, hogy "úgysincsenek barátaid". Ezzel inkább arra akarok kilyukadni, hogy az ember a legjobb barátait gimnáziumban kellene megszereznie(, a szüleim szerint.) Ha a helyzeted nem kielégítő még annyit tudsz tenni, hogy a lakóhelyen vagy közelében találsz hasonló érdeklődés körű embereket. Vagy akár az edzéseid után elmész beszélgetni, vagy sörözni az edzős társaiddal akik szimpatikusak!


16/f

2016. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megfordult már a fejemben a suliváltás, de ez az egyetlen suli ahol olyan szakmát tanulhatok ami érdekel, anyanyelven (mert nem magyarországon élek).

Más sulik után egyetem szükségeltetne, amire nincs pénz, és nekem fontos lenne suli után munkát keresni (sz*arok az anyagi helyzetek). Egyszóval suliváltás kizárva:( pedig nem lenne rossz.

"Edzőtársaim" meg nincsenek, mert egyedül sportolok, és az utcán általában. Ezért mondom, hogy nem lehet csak úgy beszélgetni. De azért köszönöm a választ:)

2016. jún. 5. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"Máshol barátkozni nem tudok, mert ritkán járok ki és akkor is sportolni megyek, ami nem olyan "leülős, beszélgetős"... "


Akkor mit vársz, ha keveset jársz ki? Leszögezted, hogy az osztályodban nem tudsz senkivel sem barátkozni, leszögezted, hogy nem tudsz iskolát váltani, akkor mit tanácsoljunk? :D

Keress szakköröket/sportcsapatokat amik érdekelnek, barátkozz. Mit sportolsz? Szerintem az az egyik legjobb módja az ismerkedésnek. Esetleg általános iskolából nincsenek olyan emberek, akikkel barátkozni tudnál ismét? Én mind a három emberrel, akivel szoros barátságban vagyok általánosban ismerkedtem meg pl.

2016. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha szeretsz sportolni, akkor keress valami ilyesmit, pl járj tánc órákra, stb, az általában jól összehozza az embereket, de ha mégsem, és nem jön be, akkor se veszítesz vele semmit, max kilépsz. :)

De különben ismerős a dolog.

Ha meg magányos vagy és dumálni akarsz valakivel, ha gondolod, nekem nyugodtan írhatsz privátot! :)

21/L

2016. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!