Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ti mennyire vagytok...

Fiúk! Ti mennyire vagytok jóban a melegekkel?

Figyelt kérdés
Esetleg van meleg haverotok vagy érdekelt titeket hogy legyen? (Semmi buzulás csak haverkodás-ettöl nem leszel b*zi)

2016. jún. 15. 08:58
1 2
 1/11 Secret184 válasza:
25%

Nem mondom, hogy pusztuljanak, de nincs meleg haverom és nem is szeretnék. Egyszerűen tudom, hogy baromi kényelmetlenül érezném magam a közelében. Bonyodalmat sem akarnék, mert haverság ide vagy oda benne van a rizikó, hogy többet is akarna tőlem egy idő után, főleg mivel nem vagyok egy bunkó paraszt fajta, csak ha kihozzák belőlem. Egyszer volt és őt alig bírtam levakarni magamról, meg képes volt megjelenni az úszó edzésemen és kihívni.. Szóval felejtős.

A leszbikusokkal nincsen gondom, van is nagyon közeli lány barátom, aki a biszex és a leszbi között van, de valószínűleg inkább a leszbihez áll közelebb. Őt például imádom, mert gyakorlatilag bármit meg tudok vele beszélni és semmit se ciki elmesélni neki, a bizalom pedig kölcsönös, mert én is meghallgatom őt.

2016. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%

Ugyan lány vagyok, de kíváncsi lennék rá hogy miért olyan gáz dolog ez a fiúknak? Kb mintha lányként egy másik leszbikus lányhoz való viszonyt nézek, nem feltétlenül látja mindenki a másikban a potenciális áldozatot.


Honnan tudod hogy egy másik hetero pasi mit művel otthon a párjával, simán lehet hogy olyat ami neked messze túl megy a határokon, mégsem ez alapján döntöd el milyen ember. Vagy nem jól gondolom?

2016. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van meleg haverom. A legjobb a vásárlás mindig tudja mi a jó és durva hogy jobban tudja hogy nekem mi áll jól 22/ L
2016. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyi a gond h a fiuk modig azt hiszik hogy annyira jol neznek ki h csak mert fiuk a melegek feltetlenul akarnak toluk vmit
2016. jún. 15. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Van biszex ha az számìt, am nem nagyon izgat ki mit dug mìg nem dörgöli az orrom alá.
2016. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van meleg haverjaim,és ők tiszteletben tartják hogy heteró vagyok. Ettől még nem lesznek rosszabb emberek..
2016. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

én semennyire, szerencsére egyet sem ismerek, vagy csak nem tudok róla, hogy a környezetemben lenne meleg...

ha valaki ugyanilyen lenne, mint most és kiderülne, hogy meleg, attól nem kezdeném el piszkálni, vagy kerülni miatta...

de ha valaki olyan idióta gyökér lenne, mint akikkel találkoztam (héven ordibálta, hogy ő mekkora b*zi...egy másik csaj meg előttem fogdosta a barátnőjét és olyanokat mondott, hogy még heterotól is zavart volna...), na őket nem tudnám elviselni!!!


23F

2016. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

En bi ferfi vagyok. Nincs meleg haverom. Aktiv heteroszexualis eletet elek. Novel is szeretnem leelni az eletemet. Tamogatom a melegeket maximalisan. (hazassag, szabad gyermekvallalas)

A kerdesedbol jol kiderul, hogy rengeteg olyan emberrel talalkoztal, aki benan all a kerdeshez. Pl mint az #1-es valaszolo. Hat sajnalom. Ez az altalanos dokog, de talalkoztam mar teljesen hetero emberrel, aki normalisan allt a temahoz hozza.

2016. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Inessential ***** válasza:
15%

Engem abszolút nem zavarnak, egészen addig, amíg nem dörgölik a képembe. Azzal csak magukat ássák el, ha ilyen melegfelvonulásokat csinálnak.

Én hetero vagyok, nincs meleg ismerősöm és nem is zavarna, ha lenne, ha nem mondaná el minden nap, hogy ő meleg.

2016. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

A melegbüszkeség (angolul gay pride) a szexuális kisebbségek (melegek, leszbikusok, biszexuálisok és transzneműek) identitáspolitikai mozgalma. A mozgalom alapvetései, hogy a homoszexualitás a heteroszexualitással azonos értékű; hogy az azonos nemű párokat a különnemű párokkal azonos jogok kell hogy megillessék; illetve hogy a társadalmi elfogadáshoz és a jogegyenlőség eléréséhez szükség van rá, hogy a melegek és leszbikusok nyíltan felvállalják szexuális orientációjukat.

Ennek a kommunikációja a felvonulás. Azért "dörgölik" a képedbe, hogy a társadalom azon nagyobb részének is felhívják a figyelmét a problémára akik egyébként le se tojják a melegeket és azt, hogy őket is megilletik ugyanazok a jogok, amik a heteroszexuális embereket (házasság, szabad gyermekvállalás).

A módszert lehet kritizálni, de azt állítani, hogy ezzel elássák magukat túlzás.

Vannak mindenféle fesztiválok. Meleg fesztivál miért ne lehetne? Ha nem érdekel az Ozora Fest nem mész el rá. Ha nem érdekel a Gay Pride nem mész el rá.

2016. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!