Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálja ezt?

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Helló!

Arról lenne szó, hogy van, vagyis volt egy legjobb barátnőm. Pont most év végén úgy volt, hogy az iskola megy a múzeumfaluba, de nekem itthol kellett maradnom családi okok miatt egy hétre. Na igen letelt az egy hét és hétfőn mentem suliba. Mikor beértem nem is foglalkozott velem. Odament ahhoz a lányhoz, akit mindig is utált és ott nevetgéltek. Mondom oké.

Utána egy hétig nem is beszélt velem meg semmi. Másik héten mentünk az osztállyal be a városba és úgy volt, hogy én meg egy osztálytársam bent maradunk a városba és nem megyünk vissza a suliba. Na oké oszt.társam mondta neki, hogy maradjon bent velünk, erre nyávog egy sort, hogy nincs telefonja, hogy megkérdezze az anyját. Na én kölcsönadtam neki, hogy hívja fel nyugodtan. Végül bent maradtunk mind a hárman. Eddig oké volt. Utána szaladgálni kellett egy csávó után, mert, hogy ő 'szerelmes'. Oké elmentünk, már oszt.társamnak meg nekem is leszakadt a lábam, annyit sétáltunk a NAGY SEEMMIÉRT, MERT KIDERÜLT, HOGY MÁR HAZAMENT A SRÁC!

Oké visszamentünk oda ahonnan indultunk. Ott elvoltunk meg minden. Ők busszal mentek haza, de rossz buszra szálltak és teljesen máshová mentek. Oké a VOLT legjobb barátnőm anyja engem hívogatott, hogy hol van már. Mondom nemtudom, én már régóta nem láttam őt.

Jó leraktuk. Fél hatra odaért a sulihoz és hazamentek. Ez volt pénteken. Utolsó hét hétfőn nem mentem suliba és oszt.társammal beszéltünk Facebookon erre írja, hogy:

Szia én vagyok az (volt legj.barátnőm) és te egy r***nc vagy, mert miattad szálltunk fel egy rossz buszra.

Mondom neki miért?

Erre írja, hogy azért, mert, hogy nem kísértem ki őket a buszmeghez.

De kérdem én. Miért nem mondták, hogy kísérjem ki őket? Amúgy meg nem vagyok bébiszitter meg én nem vállaltam felelőséget egyikért sem.

Mellesleg meghívtam fagyizni, vettem neki energiaitalt meg f****m tudja mit, mert 'nem volt pénze'. Erre r****c vagyok. Hát köszi. És én még őt hívtam legjobb barátnőmet 6 éven keresztül. Neki ennyit ért a barátságunk, hogy r****c vagyok.

Mi a véleményetek?

14L



2016. jún. 20. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van, ne foglalkozz vele. Gondolom gimibe mész most. Szerezz új barátokat.
2016. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, vagy észreveszi magát vagy nem ezzel sajna nem tudsz mit kezdeni...nekem 12-13 évesen ment tönkre egy nagyon értékes barátságom (azóta hiányzik, a legjobb bnőm volt, amikor kinnt volt Németo.-ban akkor is leveleztünk-papíron!-) de egy osztálytársam befurakodott közénk és szép lassan engem ellökött tőle. Találtam egy másik társaságot, vele azóta is tartom a kapcsolatot (most 18 vagyok) és igyekeztem nem foglalkozni azzal, hogy kit veszítettem el, bár ő inkább csak naivitásból pártolt át, nem volt bunkó...

hogy miért csinálja ezt? valószínűleg telebeszélték a fejét, mert ugye ennyi idősen folyamatos a pletyka és hát nem voltál ott így biztos te lettél a téma az újdosült "öribarijával"...szerintem hanyagold ezt a lány egy jó ideig, ő fog veszíteni ezzel úgyis, mert amiket leírtál róla abból nem tűnik értékes barátnak a mostani viselkedéséből kiindulva

2016. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lol. Ezt végigolvasni is kínzás volt. Mondd neki, hogy ő a r**anc, meg a hülye pasi akiért futkározott, hogy törne ki a bokájuk. Ja és közöld vele, hogy a fagyijában cián volt.
2016. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, most fogok 8-ba menni, mert késtem egy évet. És még egy évig vele kell egy osztályba lennem. Lehet, hogy nem fogom kibírni anélkül, hogy megtépjem, mert igazság szerint az utóbbi időbe nagyon megváltozott. A normális csajból, lett egy idegesítő, mindenért nyafogó p*csa!
2016. jún. 20. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Rendben majd megmondom neki xD

Várom továbbra is a válaszokat! :)

2016. jún. 20. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!