Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm felelőtlen dologra...

Barátnőm felelőtlen dologra készül, amivel tönkre teheti az egész életét. Hogyan tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm 20 éves. Össze jött egy nála 15 évvel idősebb férfival, aki teljesen az ujja köré csavarta. Négy hónapja ismeri és a barátja erősködik,hogy szüljön neki gyereket. Barátnőm pedig belement. Nem tudom,hogyan győzhetném meg,hogy ne menjen bele egy ilyen dologba;megbízhatatlan a férfi,fiatal még barátnőm, nem ismeri régóta és ami nem elhanyagolható,hogy egy kisbaba az nem olyan,mintha vennének közösen egy kiskutyát (bár az is elég nagy felelősség, nemhogy egy gyerek..). El tudnám képzelni, hogy ha nem úgy alakulnának a dolgok, akkor a barátja simán otthagyná terhesen vagy akár egy gyerekkel. Most mit tegyek?

2016. jún. 27. 01:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy ezeket már mondtam neki százszor ezerszer, de nem érdekli. Tudom tudom,nem az én dolgom, csak úgy szeretem, mint a testvérem és aggódok érte... :(
2016. jún. 27. 01:25
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
en ezekutan tobbet nem beszelnek vele.hadd erezze csak h milyen fontos voltal neki, es ugymond egy "sulyos hibat" fog elkovetni.
2016. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Küldj rá a csávóra egy ribit aki elacsvarja a fejét, te erről készíts bizonyítékot, mutasd meg a barátnődnek, majd szakít a pasival és ennyi. Végülis ha szerinted megbízhatatlan a férfi , akkor nem csak a gyerekügyet kell megakadályoznod, hanem az egész kapcsolatot
2016. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
hadd csinálja, neked meg nem kell teréz anyát játszani, pláne, ha mondtad neki de leszarja
2016. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg nem kene beleszolni mas dolgaba, felnott, onallo no azt csinal amit akar. Ha akarod mond el neki a velemenyed de a dontest bizd ra.
2016. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod meggyőzni, ő most tündérmeséset játszik. Alig 2 év múlva sírva fog a földön fetrengeni, hogy bár hallgatott volna rád, meg mindenkire, aki szólt neki... de most senki nem tud hatni rá, kivéve az aranyfarkú, négy hónapja megismert hercegét. Jó buta barátnőd van, de majd visszakapod őt, mikor a fószer elhagyja, ő meg ott marad egyedül, pénz és jövő nélkül, egyedülálló anyaként. Na akkor majd megtalál titeket, régi barátokat, csak győzzétek levakarni magatokról, a kölcsönkéréseivel, meg a bébiszitterkedésre való megkéréseivel együtt....
2016. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Honnan tudjátok hogy ott fogja hagyni ? Kérdező nincs magán életed hogy azzal foglalkoz ? Vagy talán féltékeny vagy hogy neki van egy 15 évvel idősebb palija?? Szállj magadba és hagyd őket békén.... majd ha úgy lesz hogy ott hagyja akkor majd meg mondhatod neki hogy TE meg mondtad de addig ne szólj bele.... véleményt nyilvanitottal leszarja mást nem tudsz tenni. Fogad el !
2016. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abból gondolom hogy ott fogja hagyni,hogy a férfi munkanélküli és a bátyja tartja el... Nem hiszem, hogy szép kilátások. Azért mondtam el neki a véleményem, mert nem akarom, hogy baja legyen. Amikor én voltam hülye,ő is elmondta és ráébredtem hogy igaza van,még mielőtt bajba kerültem volna. Nem a szomszéd néni vagyok vagy akárki, aki csak bele akar szólni, mert unatkozik. A barátja vagyok (hozzá teszem két évvel idősebb nála..) és ha hülyeséget akar csinálni, próbálok segíteni, hogy ne essen baja,mert aggódom érte és szeretem. Nálunk legalábbis így néz ki egy őszinte barátság.
2016. jún. 28. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van de ez az ő élete ha elcseszi akkor elfogja !Nekem is volt egy pasim anno aki kihasznàlt de gyerek az nem volt de bnőim győzködtek engem hogy hagyjam ott meg ilyenek nem tettem megcsalt az akkori baràtom és megbocsàjtottam neki de a baràtnőimmel ősszevesztem mert erőskődtek nagyon ugy hogy én azt mondom hogy te se erősködj a bnőddel mert elveszítheted a vêleményedet elmondhatod de helyette nem dönthetsz nincs jogod még ha úgy szereted mintha a testvéred lenne !
2016. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!