Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Skacok! Gáz ha fiú létemre...

Skacok! Gáz ha fiú létemre pucéran együtt aludtunk egy barátommal?

Figyelt kérdés
Nem volt sex vagy ilyesmi, meg se fordult a fejünkben.
2016. júl. 12. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem igen.
2016. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Nem gáz, csak langyi.
2016. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem az, ha barátod akkor nem.

Ha meg netálán történt is volna valami akkor sincs semmi, jót éreztetek és kész :)

2016. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
#2 inkább az b*zis, hogy te egyből arra gondoltál, hogy két meztelen fiú/férfi egymásra fog mozdulni.
2016. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, gáz.
2016. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor se lett volna gáz, ha rámozdultatok volna egymásra xD Mondjuk akkor videót csinálhattatok volna róla ;D Bár én lány vagyok.
2016. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Túl a barátságon...
2016. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
61%
Ha csajjal voltál, akkor gáz, ha hapsival, akkor még gázabb. És fúj.
2016. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért pucéran? Ehhez valami filszerű háttértörténetet tudok elképzelni ahol nem gáz. Mit tudom én, haverod zuhanyzott mikor kigyulladt a háza és te nem tudtál neki megmenteni egy ruhát se. Elindultatok felétek hogy legalább míg a tűzoltók oltják felvegyen valamit(akik bunkók voltak mert kiröhögték a haverodat ahelyett hogy ruhát adtak volna neki). Félúton jött egy kocsi és haverod bebújt a bokorba hogy ne lássák a lompost. De a kocsi megállt mert szervkereskedők voltak, és téged egy mozdulattal beinjekcióztak, levetkőztettek alsógatyáig és vonszoltak volna a kocsiba hacsak haverod nem lép elő a mátyást lóbálva üvöltve hogy "Hagyjátok békén vagy erekcióm lesz és mindenkit fenékbe rakok!" Erre megijedtek és elmenekültek, de sajnos a ruháiddal együtt. Mikor mentetek tovább egy csajt találtatok az út szélén nyílt sebbel egy bugyiban és egy melltartóban. Az előző bandával találkozott és ő kevésbé volt szerencsés. Szerencsére haverod tudja hogy kell ezt ellátni, de szüksége van valami anyagra. A nő ragaszkodik hozzá hogy fennmaradjon a fehérnemüje, éjszaka nem jár arra senki és perceken múlhat az élete. Szóval jobb híján odaadod az alsógatyádat és bekötitek a sebét. Itt már te is pucér vagy. Éppen vinnétek abba az irányba amerre laksz és a kórház is van. Gondolod beugrasz ruhákért, addig ők beülnek az autóba majd elfuvarozzátok a lányt a kórházba. Azonban ekkor megy hazafelé Pista bácsi aki egy kicsit megszállottan paranoiás és természetesen fel van szerelve önvédelmi eszközökkel. Félre érti a szituációt és azt hiszi meg akarjátok erőszakolni a hölgyet ezért nektek támad és a paprikaspay-sokkoló kombó ellen nehezen tudtok védekezni fáradtan legyengült állapotban. Végül a földön köttök ki ahonnan egy közeli kis faházba vonszol titeket míg a rendőrség ki nem ér a helyszínre. Természetesen Pista-bát a rendőrség már nem veszi komolyan ezért majd csak reggel jönnek. Így történt hát hogy meztelenül összezárva kellett töltenetek az éjszakát. Nem gáz.
2016. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Neked volt ezzel valami problémád? És a barátodnak? Ha nektek nem, akkor másnak mégis mi köze hozzá?


Ha két férfi meztelenül van egymás társaságában az nem langyi. Az csak két meztelen férfi. Aki nem látja a különbséget, az magában keresse a problémát. Meztelenség nem egyenlő szexualitás.

2016. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!