Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretnek Magyarorszagra...

Nem szeretnek Magyarorszagra vissza menni mit tehetnek?

Figyelt kérdés

de nagyon szeretnem latni a nagymamamat viszont fel repulore ulni es szuleim meg nem hajlandoak vonatozni/kocsizni Angliaig mert az sok ido meg nagymamamnak lehet sok is lenne


En viszont nem szeretnek vissza menni nem szeretem az orszagot es a legtobb magyar embert szivbol meg is vetem és elegge nem kedvelem oket (a mentalitasuk meg a viselkedes miatt igazabol amikor legutoljara otthon voltam es szetneztem a maradek eletkedvem is elment senki se mosolyog ha masra mosolygok hulyenek neznek vagy azt hiszik "valamit" akarok..

4 eve voltam magyarorszagon utoljara mert szuleim szoktak kijonni meglatogatni nagymamammal meg skypolni tudok csak ha anyu vele van..


plusz ha szabadsagom van akkor mar inkabb repulok el nyaralni ibizara, tenerifere vagy hasonlo helyekre.. szuleimmel/barataimmal minthogy inkabb ott legyek


bocsi az ekezetek miatt nincs magyar billentyuzetem


2016. júl. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor kénytelen leszel nélkülözni a találkozást.
2016. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha meghal a mamád, majd akkor teszel szemrehányást magadnak, hogy egészséges voltál, pénzed is volt, s lemondtál arról, hogy láthasd, vagy alkalmat adj, hogy ő láthasson. Ilyen nevetsége okra hivatkozva, hogy utálod a magyar embereket. Ezek sztereotípiák, hogy mindenki komor, bunkó, erőszakos...Vannak ilyenek is, olyanok is. Neked a lényeg a saját családod lenne,a hazaúton nem kell bájolognod a magyarokkal Gondolod, hogy a skype kielégíti a mamádat?Mivel elmenekültél innen, te is tudod, hogy mikkel kell az itteni embereknek megküzdeniük, amiért érthető, hogy lefelé görbül a szájuk. De nem mehet az egész ország külföldre! Többen azért éppen, mert ide köti őket a szüleikért érzett felelősség. Ezért ne nézd le őket!
2016. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a többi emberhez mész, a nagymamádhoz. A többit addig kell elviselned, amíg átmész a reptéren, felülsz a buszra és elmész a mamádig, vagy ha kimennek eléd a szüleid, ezt megspórolod. Mérlegelj, hogy melyik a fontosabb neked: találkozni sok idő után végre a szeretteddel, vagy egy negatív dolog miatt eltaszítani magadtól egy pozitív élményt is.
2016. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek vonattal,és találkozzatok félúton
2016. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!