Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudom a facebookon...

Hogy tudom a facebookon beálitani, hogy az ismeröseimet csak ismerösök láthassák?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ráész a ismerőseidre és ott van egy kis nyíl ara rá katintasz és ott van hogy.. Ismerősök nem olyan nehéz :D

És egyénire is álíthatod hogy mejik ismerősöd láthasa

2016. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rámész*.. majd írj ha sikerült :D
2016. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ehy olyan opcio, hogy adatvedelmi hovatkozasok. Ott.
2016. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az adatlapodon katt ismerősök, ott lesz, hogy ismerősök keresése, mellette adatvédelmi beállítások, ott található ismerősök listája, követés, nekem mind a kettő csak én-re van állítva. Nekem az ismerőseim csak a közös ismerősöket látják, más meg semmit. Viszont az ismerőseidnél láthatják, hogy te is ismerősük vagy, ha ők nem így állítsák be. Na de nem hinném, hogy sokan vannak, akik időt áldoznak ilyesmire. Meg engem speciel nem zavar, de nálam ne kukkoljanak. :)
2016. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!