Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet csinálni egy ottalvó...

Mit lehet csinálni egy ottalvós bulin?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit két éve ismertem meg az interneten. Megbeszéltük, hogy nálam alszik. Mit lehetne csinálni egy ilyen ottalvós "buliszerűségen"? Én ebben nem igazán vagyok járatos. Hogyan szoktak az ilyenek zajlani?


*A primitív válaszoktól kíméljetek, előre is köszönöm mindenki segítségét!*



2016. júl. 27. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

ott aludni..


beszélgetni, videózni, társasozni, kártyázni, leinni magatokat a sárga földik és lájvban közzétenni, stb

2016. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz én felnőtt vagyok, de nálunk egy ilyen csajos buli úgy indul, hogy megbontunk egy üveg bort.


Amúgy süthettek együtt valami egyszerűbb sütit (muffin pl), filmezhettek, dumálhattok, pletyka a pasikról, barátokról, bugyuta videók nézése, karaoke.

2016. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak vigyázzatok lányok, nehogy kék apácaruhában bulizzatok, az kellemetlen tud lenni... Nézzétek művészfilmeket...
2016. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 és #4. Azt hiszem, előre megmondtam, hogy a primitív válaszokból nem kérek.


A többieknek köszönöm! :)

2016. júl. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!