Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Luzer vagyok hogy egy lány...

Luzer vagyok hogy egy lány barátságát választom?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam magasabb lánnyal és sokszor együtt vagyunk és sokat beszélgetünk.

Elszoktunk járni étterembe ami elég drága és Margitszigetre is megyünk tanulni egy fél napot. Nál a már voltam néhányszor és filmet nézünk és rendelek pizzát is.

Haverjaim azt mondták hogy én egy luzer vagyok mert sokat költök a lányra. Miért nem keresek mást magamnak.

Én már egy év múlva ki akarok menni és megyek is Finnországba munka miatt. Addig vele szeretnék lenni és mondtam is ha sikerül minden akkor kihivom oda magamhoz.

Normális választ szeretnék és aki válaszol annak előre is megköszönném.



2016. júl. 27. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Miert lennel luzer?

Szivesen koltesz a baratodra. Na es?

2016. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most 2 lehetőség van.Vagy lépsz vmit vagy friendzone-ba maradsz és meg a mukormet is te fizetni
2016. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ez érdekes.

Én fiúként mindig is jobban szerettem a lány barátaim társaságát! Talán azért mert az én korosztályomban a lányok sokkal érettebbek mint a fiúk. Nos, sokan mondják, hogy nincs fiú-lány barátság.. A mostani barátnőm volt a legjobb lánybarátom, és most már nem csak az hanem a szerelmem is!


Ha nem is vagy belé szerelmes akkor is fontos neked! Nyugodtan költs rá, ne érdekeljen mit gondolnak a barátaid! Egy jó baráti kapcsolat aranyat ér! Tényleg, egyáltalán nem vagy lúzer!

2016. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lúzer vagy ha sokat költesz rá mert azt hiszed több is lehet barátságnál. Ő meg kihasznál mert tudja, hogy nem lesz több.
2016. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondanám ezt lúzerságnak. Ez is egy jó módja lehet annak, hogy megismerd a női lelket és a női gondolkodást. Sokat segíthet ez később, ha megtalálod a tökeidet és elkezdesz csajozni.
2016. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha tényleg nem érzel iránta semmit, akkor olyan, mintha bármelyik havert hívnád meg pizzára. Ha nem szerelemből csinálod, miben más, mint bármelyik kapcsolat, amelyikben nincs szerelem?

Egyébként az én 'legjobb fiú barátom' is egy fejjel alacsonyabb nálam. Csodálatos ember, akivel szívesen vagyok együtt, egyrészt, mert kultúrlények vagyunk, másrészt meg mert igenis nem muszáj mindenkihez vonzódni, aki ellenkező nemű.

Ha viszont tényleg tetszik neked, vigyázz magadra. Nem azért, mert nem tetszhetsz neki viszont, viszont, ha valamiről egyszer ki van mondva, hogy barátság, akkor az bizony barátság. Többet várni tőle egyszerűen önámítás.

2016. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyjuk már ezt a "ki lett mondva" marhaságot! Te komolyan azt hiszed, hogy az érzelmek útjelző táblák mentén közlekednek? Erre mehetsz, amarra meg nem, mert ki lett mondva? Tinikorban hihetsz még ebben, de minél előbb kinősz belőle, annál jobban jársz.
2016. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, abban hiszek, hogy ha valakinek azt mondod, hogy a barátja vagy, akkor ne remélj tőle fölöslegesen.
2016. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!