Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan oldalak ahol ismerkedni...

Olyan oldalak ahol ismerkedni lehet nemetekkel? Leszbikus lanyokkal, vagy meleg fiukkal. Nem feltetlenul tarskereso.

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok, par honapja koltoztem nemetorszagba, memmingenbe. Nehezen baratkozok, altalaban probalok nemetul beszelni, de nem mindig megy olyankor atvaltok angolra.

Kornyekbeli melegekkel, leszbikusokkal szeretnek ismerkedni, beszelgetni.

Heterokkal is szivesen beszelgetek, de igy is nehez a kornyekrol talalni.

Az interpals nevu oldalon fent vagyok, de ott nem tudok konkretan rakeresni varosra.

Tehat amit keresnek:

-Oldal amin nemetorszagi leszbikus lanyokkal, meleg fiukkal tudok ismerkedni -ha lehet memmingen kornyekerol

-Oldal amin nemet heterokkal tudok ismerkedni memmingen kornyekerol


Elore koszonom a valaszokat!


19/l



2016. júl. 31. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert homo vagy nem kell csak homokkal barátkozni. Sőt nekem még egyetlen barátkozásn sem került elő a szexuális preferenciám.


Nem mellesleg felálsz a számítógép elöl, elmész sportolni v önkénteskedni és ott barátkozni.

2016. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele. Az en dolgom, miert keresek ilyen oldalt. Feltettem egy kerdest, vagy arra valaszolsz, vagy nem kell kommentelni.
2016. júl. 31. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

DeutschlandBearbeiten

◾Allgemeine Homosexuelle Arbeitsgemeinschaft

◾Bund Lesbischer und Schwuler JournalistInnen

◾Hannchen-Mehrzweck-Stiftung

◾Homosexuelle Aktion Westberlin

◾Homosexuelle Selbsthilfe

◾Jugendnetzwerk Lambda

◾Lesben- und Schwulenverband in Deutschland (LSVD)

◾LesbenRing

◾Mann-O-Meter

◾Ökumenische Arbeitsgruppe Homosexuelle und Kirche

◾SchwuZ

◾Völklinger Kreis & Wirtschaftsweiber


Ezek a Nemetorszagban fellelheto lmbt szervezetek.


Itt pedig magyar lmbt szervezetek vannak:

[link]


Ennyit tudtam segiteni igazabol.

2016. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha letöltöd a tindert a telefonodra, akkor ott be tudod állítani, hogy tőled hány km-es körzetben adjon ki embereket. sok lmbtq arcot találhatsz rajta, és ugyan elsősorban társkereső, de én már haverokat is szereztem vele.
2016. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia:) ma este megyek Nemetorszagba(Wemdingbe). Ha szeretnel talalkozhatunk:)

17/biL

2016. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HER app. :) női queer társkereső, de nyilván barátkozásra is használható. csak lányok vannak rajta. Szintén kiírja milyen messze laknak tőled. Kb Tinder szerű. Remélem segítettem.
2016. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!