Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem hittem volna, hogy a...

Nem hittem volna, hogy a barátnőm ilyet tenne. Szerintetek megbocsássak neki? 16F

Figyelt kérdés
Tegnap átmentem a barátnőmhöz, és ahogy a szobájában beszélgettünk, megláttam a földön egy pókot, és szóltam neki, hogy felveszem a pókot, és kiviszem a szabadba. Erre ő azt mondta, hogy ne féljek majd ő intézkedik. Erre felállt, és eltaposta szegényt. Most mérges vagyok rá. Tudom, hogy ez nem tűnik olyan soknak.. de én akkor is rettentő dühös vagyok/voltam rá.. végül is kioltott egy életet... pedig én kivittem volna a pókot.. Szerintetek megbocsássak neki? 16 F (állatvédő)

2016. aug. 11. 06:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Magadra nem vagy mérges, amikor csirkét vagy disznót eszel ? Vagy amikor tojást sütsz ? (Csirke lehetett volna belőle) Nem kár egy pókért, légyért, szúnyogért.
2016. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

legközelebb ne tárgyalást kezdeményezz, hanem megfogod és kidobod a lakásban illegálisan tartózkodó lényt...

én is így szoktam, kitessékelem a lakásból, élve

És bocsáss meg neki, egy állatvédő legyen embervédő is, a harag nem jó soha.

2016. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Akkor keféld meg a pókot, ha ennyire odavagy érte.
2016. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyire szíveden viseled az állatok sorsát (és nemcsak vizet prédikálsz, és bort iszol... attól pl. elég visszás ilyenért kiakadni, aki 100%-os bőrcipőben jár, húst, tojást eszik, nem cruelty free higiéniai termékeket használ pl. - volt ilyen ismerősöm), akkor szíved joga ezért nem megbocsátani neki.
2016. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Értelmetlenül csak a pusztítás kedvéért elpusztítani egy lényt fölösleges. Ennek semmi köze az evéshez, a ruházkodáshoz, és más egyéb állati eredetű dolog felhasználásához.
2016. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
5-ös, pont annyi értelme van annak, hogy megakadályozzuk azt, hogy lepetézzen és összedzsuvázza a lakást (kirakod a párkányra, ajtó elé, simán visszajön), mint annak, hogy lusta utánanézni a cruelty free termékeknek vki, és lazán megveszi a nyulakon meg egereken tesztelt sampont, amikor ugyanolyan árban van olyan is, amit nem állatokon teszteltek. De enni, ruházkodni sem muszáj állati eredetűből...
2016. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jól van 6-os hidd ezt, nekem mindegy...
2016. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szakítottunk.
2016. aug. 12. 04:37
 9/16 anonim ***** válasza:
de remélem nem a pók-ügy miatt...
2016. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Jobbat érdemel.
2016. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!