Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy fiú barátom akivel...

Fancso70 kérdése:

Volt egy fiú barátom akivel nagyon jóban voltunk. Volt amikor egész nap csak beszélgettünk, és ez nagyon jó volt, mert bármiről tudtunk beszélni. Egy nap aztán rájöttem, hogy többet érzek iránta. Ezután bevallottam. Ezzel mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú barátom akivel nagyon jóban voltunk. Volt amikor egész nap csak beszélgettünk, és ez nagyon jó volt, mert bármiről tudtunk beszélni. Egy nap aztán rájöttem, hogy többet érzek iránta. Nem sokkal később megkérdezte, hogy ki tetszik nekem és én szerencsétlenségemre bevallottam, hogy ő. Ezután már nem keresett annyit, és egyre kevesebbet beszéltünk. Most már csak nagyon ritkán szoktunk beszélgetni. Hogy állíthatnék vissza mindent a régi kerékvágásba?

2016. aug. 12. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez súlyos. Mit válaszolt arra, hogy ő tetszik neked?
2016. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:

Szerintem sehogy, vagy talán ha mással látna, ( csak látszólag ) elhinné hogy nem szereted, és talán visszaállhatna a barátság. De viszont így meg önmagadnak hazudsz.

De bízhatod az időre is. Mert, bár most rossz, hogy keveset beszéltek, de saját tapasztalatból mondom, hogy ez jóval több a semminél... Én már attól is boldogabb lennék, ha csak évente egy üzit válthatnék azzal az emberrel, akivel hasonlóan jártam. :/

2016. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háát.. szerintem is inkább adj időt magadnak. Ha ő nem szeretné, hogy közel kerülj hozzá jobb ha nem is akarsz szerelmes lenni belé. Kivétel ha úgy érzed ő is belemenne, akkor próbálj meg összejönni vele.
2016. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy valamilyen okból, amit nem mondott el senkinek, elmegy egy másik iskolába. Ráadásul 20-30 kilométerre van az én iskolámtól.
2016. aug. 13. 00:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek.

Azt válaszolta, hogy: "Biztos?" Én írtam hogy igen, aztán ment tovább a beszélgetés, még egy fél óráig. De ezután már nem igazán keresett.

2016. aug. 13. 01:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé, akkor sosem lesz már barátság... nem értem miért szeretnél szenvedni egy viszonzatlan szerelemben. Nem jó dolog...
2016. aug. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!