Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátot keresek...

Internetes barátot keresek valaki tud segíteni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok kicsit őrült de szerethető. Már régóta szeretnék egy internetes barátnőt aki velem egyidős

Ha valaki tud ilyen oldalt írjon

Vagy ha te 13 éves lány vagy akkor írj

Várom a válaszokat

Kösziiiiii



2016. aug. 22. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
hotdog.hu, facebook, ask.fm találd már föl magad..
2016. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia:)

Nekem csak külföldi internetes barátaim vannak,én legtöbbjüket a Global Penfriends oldalról szedtem:D

De már több mint másfél éve beszelgetek egy velem egyidős spanyol lannyal,és igy már azert vmennyire ismerjük egymást,skype-on is beszeltünk,és teljesen ugyan olyan a természetünk meg az érdeklődési körünk:)

Egy Éhezők viadalás applikáción keresztül kezdtünk el beszélgetni(nicknevekkel),majd utána Instagramon.

Viszont az egyik barátnőmnek nagyon sok magyar internetes barátnője van,szerintem valami Facebookos csoportban talált rájuk:)

Szerintem nagyon hülye választ adtam,és kétlem hogy érdekelne-e téged,de azért leírtam:DD

Ja amúgy 13/L

2016. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem vagy őrült, egyáltalán. Minden lány ezt mondja magáról, és mindegyik ugyanolyan unalmas. Átlagos vagy.
2016. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha jól beszélsz valamilyen idegen nyelvet akkor az interpals-t ajánlom ott könnyen találhatsz internetes barátokat elsősorban külföldieket, de magyarokat is. Csak arra figyelj oda, hogy a korosztály szerinti szűrőt állítsd be, hogy csak a kortársaid találjanak meg. Ez egyébként minden oldalon fontos, hogy ne akadj össze perverz alakokkal. Nem akarok rád ijeszteni, mert jól lehet levelezni a neten csak fontos hogy óvatos legyél és ne adj ki adatokat magadról. Egyébként sok sikert! :)
2016. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, irj üzenetet itt, és megmondom a nevem. Leszek a barátod.
2016. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkineeeeeek❤❤❤❤
2016. szept. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!