Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális válaszokat szeretnék?...

Normális válaszokat szeretnék? Most megyek egyetemre, de nagyon félek a beilleszkedéstől?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon vicces és felszabadult tudok lenni, ha már egy picit jobban ismerem a közegemet, de ha új emberekkel találkozok csendesebbé válok. Ezt szeretném leküzdeni, mert zavar, hogy nem tudok úgy barátkozni ahogy szeretnék. Vannak barátaim középiskolából és igazából a barátságaim nagy részénél én voltam a kezdeményező. Én mentem oda hozzájuk, de ez az évek alatt változott. Van valami tippetek, hogyan emelkedjek ezen felül? Tényleg szeretnék beilleszkedni és nem csak a csoporttársaimmal jóban lenni, hanem a felsősökkel is, de ez nem megy olyan könnyen nekem.
2016. aug. 24. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem KELL beilleszkedned, kezdjük ott. Senki nem kényszerít rá. Ez nem középiskola, hogy 4 évig össze vagy zárva egy osztályközösséggel. Itt óráról órára mész, és mindenütt más arcok vannak, épp ezért fölösleges lebratyizni minden évfolyamtárssal.

Én személy szerint soha egyetlen egyetemi közösségnek se voltam tagja, senkivel nem kellett jóban lennem, és mégis megvagyok.

2016. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok, mivel en sem szeretnek 5 evet egyedul tolteni, eleg volt az a 3. Probaltal mar a faces csopiban baratkozni? Nem neztel meg ki csoportarsakat azonos erdeklodessel? Te, hogy elkeszulsz a beiratkozasra, hogy mar ott valakig haverkodni vagy kesobb akarsz csak? En remenykedem, hogy hatha megtalalom a tarsasagom, de nem szeretnek egyedul maradni.

Azert a sokszor x oras szunetekben jobb valakivel elmenni maszkalni vagy csak beszelgetni, mint egyedul a telefont nyomkodni.

2016. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van :) és úgy néz ki megtaláltam a társaságom, sokat segített a gólyatábor
2016. szept. 4. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!