Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aszexuális huszonévesek hol...

Aszexuális huszonévesek hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Barátnőm év elején lelépett, azóta jobban megismertem magam és szeretnék hasonló emberekkel ismerkedni.
2016. aug. 27. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, mer antiszociálisak is vagyunk!
2016. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
sehol. mi a fenének? jól megvagyok egyedül
2016. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint sehol. :D De ahogy észrevettem a legtöbb többi aszex szintén vagy nem ismerkedik vagy nincs szerencséje, mivel nem aszexszel ismerkedik. Amúgy ha van kedved a Facebookon csatlakozhatsz a Magyar Aszexuális Közösséghez. Bár nem túl aktív a csoport, meg nem is sokan vagyunk.
2016. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én aromantikus aszex vagyok és szeretnék párkapcsolatot, próbálnék is ismerkedni, csak nagyon nehezen megy, a legtöbb emberrel nincs elég közös témánk.

A facebook csoportban kevesen vagyunk és nem is nagyon aktívak a tagok. Ezen kívül még a két nagyobb nemzetközi közösség az AVEN és az Acebook. Eddig egyiken sem találtam olyan embert, akit el tudnék képzelni a partneremként :(

26/l

2016. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz aszexuálisakat találni! :( aszex30N
2016. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lányok, fiúk itt vagyunk egymásnak, irjatok, hátha
2016. aug. 28. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kevéssé ismert (illetve kevéssé elismert) irányultság, az interneten kívül nem nagyon van erre fórum.

De neten sem könnyű.. még társkeresőkön sincs külön kategória erre. Pedig én is szívesen ismerkednék hasonló irányultságúakkal. Aszexuális vagyok, csak romantikus kapcsolatra vágyom.

26/f

2016. aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Facebookon van egy magyar aszexuális csoport, de nem valami aktív és a csoporttagok többsége tini.

Ace-book.net oldalt ismerem még, ez se valami aktív.

2016. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!