Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megharagszik a...

Szerintetek megharagszik a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Van 2 (úgymond) igazi barátnőm. A 'nem legjobb' barátnőm most a padtársam. Eredetileg úgy volt hogy a másik barátnőm lesz, de neki van mégegy barátnője akivel mind jóban vagyunk de a barátnőm ismeri a legjobban, ezért inkább mellé ült. Én nem haragudtam meg emiatt. Nyár végén megbeszéltük a legjobb barátnőmmel, hogy ezentúl egymás mellett fogunk ülni. Viszont, én meggondoltam magam. Egyrészt azért,mert szeretek a másik barátnőm mellett ülni,másrészt nem akarom elültetni azt a másik lányt a barátnőm mellől. Attól félek,hogy ha ezt elmondom a barátnőmnek, akkor nem fogja megérteni. (pedig ő is visszamondta az idei ülésrendet). Szerintetek feleslegesen aggódom ilyeneken?

2016. szept. 12. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
12 vagy 13 évesek vagytok?
2016. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyelek meg titeket :) ülj oda, ahol jól esik. ha visszamondta az ülésrendet, akkor gondolom ő is inkább maradna a régi felállás mellett. nyugodtan mond meg neki, hogy maradnál a régi padtársad mellett
2016. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt elég lesz majd akkor megbeszélni amikor eljön az ideje, nem?
2016. szept. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!