Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Talalkozasok alkalmaval mit...

Talalkozasok alkalmaval mit vegyek a baratnomnek es a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Nem a penzrol van szo, otletem nincs. Pedig kreativ vagyok.


Van 3 gyerek. Egy masodikos egy felso ovis 5-6 es egy 3 eves. Mind fiu. Mit talaljak ki mindig?? Nekem nincs gyerekem. 0 26 en 23. Lany baratno en is lany vagyok.



Vettem mar mindent de nincs otletem. Sulikezdesre most segitettem a nagynak. Jatekojat tudok venni. Ruhat nem tudok mert fogalmam sincs a meretrol.


2016. szept. 22. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Oktober kozepen talalkozukk legkozelebb.
2016. szept. 22. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
A szüleiktől kérdezd, ők ismerik a legjobban a gyerekeiket és azt is tudják általában, hogy mi van már nekik.
2016. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a szuleit. Az anykajaval nincs is joban.


Alapbol mit lehet venni kicsi gyerekeknek?

2016. szept. 22. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell minden alkalommal játékot meg nagyobb dolgokat venni. Az elég szülinapra, karácsonyra. Átlagos alkalmi találkozáskor szerintem elég, ha viszel gyümölcslevet, gyümölcsöt vagy édességet, joghurtot. Mégis vigyél valamit.
2016. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ismered a gyerekek szüleit? Bocs, én úgy értettem, hogy a barátnőd gyerekeiről van szó.
2016. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah azt hittem a bafatnom szuleit kerdezzem. Hiaba. Ugyis azt mondja hogy semmit..
2016. szept. 23. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Apróságot. Csokit, édességet, valami kreatív hobbi cuccot, az idősebbnek parfümöt, mit tudom én.
2016. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!