Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet meleg pasikkal...

Hol lehet meleg pasikkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es a baràtnökböl elegem lett.. A hetero pasik meg szerintem nem "csak" baratok lennènek.. A meleg fiuk sokkal erdekesebbek szivesen ismerkednék velük.
2016. szept. 25. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom én nagyon nem barátkoznék olyan csajjal aki azért akar barátkozni velem, mert meleg vagyok. Azért nem ez definiál engem, hogy meleg vagyok, nehogy már ez határozza meg az emberi kapcsolataimat.
2016. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell negativan felfogni nyilvàn nem csak azert. Nem az a lènyeg persze
2016. szept. 25. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ez lenne a lényeg, nem kifejezetten meleg pasikra mennél.


Én se keresek számomra taszító nőket barátnak, nehogy véletlenül lefeküdjünk.

2016. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
istenem már, hogy miért kell mindenbe belekötni. mielőtt még írna az összes triggered meleg, gondoljatok egy kicsit bele hogy miért. fiú társaságban jobban érzi magát, de nem akarja hogy több legyen belőle barátságnál. ennyi. ezen miért kell hisztizni?:/ ha minden meleg ilyen sértődékeny akkor talán jobb nem velük barátkozni, mert nem lehet akkor sok különbség köztük és barátnők között
2016. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom át miért számít hisztinek, hogy leírom a véleményem, de te tudod. Pont azért szóltam hozzá a kérdéshez, mert gondolom nem sértőnek szánta a kérdező a kiírást, de ettől még úgy jön le, hogy érdeklem őt, emrt én meleg vagyok és kész, nem az a lényeg, hogy milyen ember vagoyk csak az számít hogy meleg és pont.
2016. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 pontosan igy gondolom. Nem akartam hogy ugy jojjon le hogy csak azert akarok baratkozni valakivel mert meleg
2016. szept. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!