Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tartja a szemkontakt...

Miért nem tartja a szemkontaktust? (a többi alul) 👇🏻

Figyelt kérdés
Ma reggel megyek a busszal mint minden unalmas reggelenként es ott volt a battyam haverja akit en is ismerek (nem egyszer beszéltünk regen pedig mindig kint logtam velük csak mondjuk ugy elég rossz szinben tűntettem fel magam mert hisztis voltam) es egyszer csak kérdezi milyen a gonczy ott volt mögöttem meglepődtem eléggé mert mikor battyamek ott vannak nem nagyon szol hozzam (gonczy a suli ahova en járok es o is járt regen) es beszélgettünk egykicsit de nem tartotta a szemkontaktust nem tudom miért nem .... Délután megint talalkoztunk meg a buszvaroig sétáltunk beszélgettünk a buszon nem mivel nm is voltunk egymás közelébe es miközben sétáltunk haza is jot beszélgettünk buszon sose nezett a szemembe viszont ha igen akkor csak igy oda-vissza tekingetett RÖVIDEN : MIERT NEM NEZETT A SZEMEMBE?

2016. szept. 30. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Buszon se*
2016. szept. 30. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Azt várod, szerelmet mondjunk?
2016. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret belebámulni a másik arcába. Én sem szoktam, mert kellemetlen, meg elfelejtem, hogy mit akartam mondani, ha arra koncentrálok, hogy a másikat nézzem. Nem tudok úgy kommunikálni valakivel, ha állandóan a szemébe kell nézni.
2016. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Kommentelo nem varok semmit csak elég kellemetlen tud lenni a számomra mikor valaki nem nez a szemembe es igen lany vagyok 4. Kommentelo köszönöm az értelmes valasszod :)
2016. okt. 1. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minndennnkinek jo a szemmebbe nézni.


a szerelmeseknnek jo a másik szembe nnez,i


Tovább a kutyám,macsskám, szemébe jó nézni.


Hangulat függ ha zokni, nem jo nézni ideggenekre sem.



De már volt olyan, zokkni hangulattal felvidított egy kedves iddegen szeme. Jó vvolt belenézni.


Kb. Nem érdekli amiről beszélsz.

Kérdezz valami szokatlant

Pl kiverted?


Rám gondoltál?

2016. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!