Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lányokkal...

Miért nem tudok lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, kicsit fiúsabb gondolkodásmóddal. Fiúkkal sokkal könnyebben barátkozom, új osztályomban is a fiúknak előbb megnyíltam. A lányok már elkezdtek emiatt piszkálni is, pedig én feléjük is szeretnék nyitni, viszont nem meg. Nem tolerálom annyira a viselkedésüket (műköröm, hajhosszabbítás, 5 tonna smink, pasizás, terhesség). Már elegem volt, hogy a lányok folyamatosan piszkálnak, beolvastam az egyiknek, és ők voltak megsértődve, hogy nem bírom a korosztályom lány tagjait. Segítsetek! Hogyan nyithatnék a lányok felé jobban?

2016. okt. 2. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne strapáld magad, ha ők nem nyitnak feléd, akkor nincs értelme ezen pörögni.
2016. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont olyan vagyok mint te, és az összes barátom ilyen és ők is lányok. Ne aggódj sokan vagyunk.

Találsz könnyen ne aggódj.

Menj el a Mondocon-ra (ha nem ismered nézz utána) ott mindenki megértő és ott könnyen barátkozol.

Mindenki mindenkit elfogad..

2016. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Juj, Mondocon :D Ismerem :D Még 2014-ben voltam kint a télin, amit Animekarácsonynak hívtak XD
2016. okt. 5. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:

A téli nem is olyan jó mint a Tavaszi Nyári meg Őszi :)

Én onnan szereztem egy rakás barátot :D

Járj továbbra is! Lesz egy csomó barátod és a suliban is könnyebb lesz mert tudod hogy az életed a sulin kívül zajlik :)

2016. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2016. okt. 6. 21:36
 6/7 Unikornis Felhő válasza:

Ahhj, sz@rd le, az ilyen kis pics@kkal minek barátkoznál? Szerintem maradj önmagad, a lányok vagy elfogadnak így vagy nem. Ha nem az az ő bajuk. Amugy meg csak irigyek, mert te szót értessz a fiúkkal, amíg ők nem.

Puszi😂❤

2016. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. okt. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!