Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van 2 közeli barátnőm, az egyik közülük a legjobb, a másik meg a padtársam. Ezt azért említettem meg, mert néha féltékeny emiatt a legjobb barátnőm (ok nélkül mivel vele többet beszélgetek). A legjobb barátnőm állandóan próbál a másik barátnőmön lógni. Látom rajta hogy mennyire barátkozni akar vele, de már zavar. Ő is nagyon jóban van vele, de mivel beképzeli hogy én elhanyagolom, ezért próbál a másik barátnőmmel is (nem akarok ennyi szóismétlést, de már este van) nagyon jóban lenni. Azt csinálja hogy csoportban szoktunk 3-an beszélgetni, és ő meg nem oda ír, hanem a másik barátnőmnek külön ír, és nekem is leírja ugyanazt, de mindkettőnknek külön. Szerintem azt gondolja, hogyha külön beszélget vele akkor közelebb kerül hozzá vagy nemtudom... De szerintem ez kétszínűség. Túlreagálom? 16/L

2016. okt. 3. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg kétszínűek, de a tini p**ától nem is tudom mit vártál...
2016. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bitches aint shit
2016. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megemlítsem neki?
2016. okt. 4. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!