Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi érdekli a leginkább a...

Mi érdekli a leginkább a lányokat?

Figyelt kérdés

A barátnőm mondta, hogy most hétvégére elmegy valahova a barátaival (2 lányról van szó) és szeretné ha én is velemennék. Természetesen igent mondtam, csak még nem nagyon voltam több napig el, pláne ennyi lány társaságában és nem annyira vagyok benne biztos, hogy mindig megtalálom velük a közös témát.


17/F


2016. okt. 10. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Úgy általánosságban mi érdekli a lányokat?

Hát lássuk csak...milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz, hogyan fejlessze orgazmus-készségét, Justin Bieber magánélete, gazdag pasik...asszem nem hagytam ki semmit se.

2016. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélj velük normálisan! ;)
2016. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# Fúj de egy g"ci vagy :)
2016. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17:07 :DDD whehehehehehe
2016. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Péló, Pénz, egy ember akiknek elmondhatják a bajaikat, olyan barátnők akik facebookon nyalják a seggét az ocsmány képei alatt.
2016. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek velem nagyon ráfáznátok. Motrok, szerelés, katonai cuccok, harcművészet, fegyverek, ornitomuzikológia, Bartók zenéje, vízálló sátor, madármentés, jazz, zenélés, túrázás, szeretek focizni.

Szóval a lányok..

Már csak az a bajom, hogy nem találok egy elég férfias férfit, mert mindegyiket lekörözöm.

2016. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na 17:42, ezt őszinte örömmel olvasom :D eddig még sose tudtam lánnyal elbeszélgetni, teszem azt, neutron ágyúkról van antianyag sugárról :P
2016. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az antianyag sugár kivételesen érdekelne, az valami olyasmi mint a fekete lyuk? és képesek létrehozni a földön? csúcs lenne

Amúgy senkivel nem lehet erről beszélni, aki nem ezzel foglalkozik, nekem sincs fingom róla.

Gondolom számodra is idegen a polimodális kromatika meg az elhangolt struktúrák fogalma. Ami meg az én területem.

2016. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az antianyag sugár? Nos :))) Igyekszem közérthetően elmagyarázni.

Az antianyagot gyakran összekeverik a sötét anyaggal meg a fekete lyukakkal, de a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Az antianyag voltaképpen a megtestesült "mínusz", a "normális" anyagnak a negatív párja. Tehát ha három almát és három antianyag-almát egymáshoz raksz, nem lesz egy almád se :)

Önmagában ugyanolyan stabil dolog, mint a normális anyag, viszont ha normális anyaggal találkozik, akkor azonnal megsemmisítik egymást. Tehát fegyverként nagyon hatékony lenne, mert bármit képes lenne megsemmisíteni, amivel érintkezik.

Létezik antianyag, természetes módon is keletkezik - nagyobb viharoknál például - és mesterségesen is elő lehet állítani, de iszonyatosak a költségei, és azt a pindurka antianyagot, amit előállítanak, az gyorsan le is reagáltatják, mert hát nagyon hamar elbomlana amúgyis, hisz "normális" anyaggal van körülvéve.


Az antianyag sugár tehát egy olyan (kézi)fegyver lenne, ami ez alapján az elv alapján működne, és ezzel gyakorlatilag bármit el lehetne pusztítani. Gond csak akkor lenne, ha megsérülne az antianyag-tartály, és kijutna belőle a cumó. Mennyiségtől függően X kilométeres körzetben minden megszűnne létezni ;)


Valóban, a polimodális kromatika és a fibrált sokaság nem az én hatásköröm,ezekről nem tudnék túl sokat beszélni :))))))

2016. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!