Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rossz, ha valaki...

Szerintetek rossz, ha valaki későn érő típus?

Figyelt kérdés
Úgy érzem leragadtam egy szinten.22/l vagyok, éppen hogy csak kezdek nőiesebben viselkedni és kinézni. Régen eléggé fiús voltam és abszolút gyerekként fogtam fel a dolgokat. Érzelmi szinten is még csak most kezdek változni. Még nem tudom mihez akarok kezdeni az életemmel. Ti is voltatok már így?
2016. okt. 11. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, Kérdező! Sőt, élvezze ki a fiatalságát, amíg van belőle!!!

60 évesen csípőficammal meg reumásan keservesen bánni fogja, hogy nem élt még egy kicsikét, de akkor már majd bszhatja...

2016. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze az ilyen előfordul. Majd kialakul, hogy mit akarsz magaddal kezdeni és mire vágysz.

21/F

2016. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,alig fogtam fel valamit a világból,egyszerűen nem tudtam komolyan venni semmit sem.
2016. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3.: és most már teljesen kifordulva önmagadból, ennek az abszolút ellentéte lettél? Vagy most milyen vagy?
2016. okt. 11. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mit mondják kb kamasz fiú 14 éves koromig későn erős típus voltam, de azolta minden más lett felnőt vagyok javába koromhoz fel tudtam zárkózni 14 éves kiromig magán életben azaz otthon kis gyerek szokásaim voltak nem tudtam meg szakadni tőlük pedig mindenhogy próbálkoztak velem, magamtól hagytam fel, egyerek szokásaim, pl autóba utazáskor csak is kizárólag a gyerek kori ülésembe szeretem ülni kb 13 14 koromig, otthon már nem de a vidéki házba nem voltam hajlandó normál ágyban aludni, hosszú gyerek ágy volt így el is fértem benne, de valahogy az nem túl meg szokodt helyen nehezen tudtam aludni, egy része hogy sokáig a normál ágy nehezen szoktam meg
2021. jún. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!