Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?...

Miért ilyen a barátnőm? Egyáltalán a barátnőm?

Figyelt kérdés

Na szóval: Van az osztályban egy fiú, aki már régóta tetszik. Minden apróság megörülök, tényleg, pl. mikor nem tudja milyen óra jön rögtön hozzám fordul, vagy ha kérem megadja a házit... tehát reménykedem. És mikor ezeket mosolyogva mesélem a barátnőimnek örülnek velem, nagyon aranyosak, kivéve egyet, hát aki a többiekkel sincs nagyon jóban. Úgy néz rám, hogy "ezt most komolyan mondod?" nagyon lenéző, sokszor bunkó, és rosszul esik.

Viszont tud nagyon jó fej is lenni, és olyankor úgy érzem, soha nem akarok elválni tőle, de aztán jön a bunkó roham... Nem értem őt.

Sokszor tud idegesíteni, de hát azért... értitek. Vannak jó pillanatok amiket nem akarok elveszteni.



2016. okt. 16. 13:47
 1/3 anonim válasza:
Ez csak érdekbarátság. Hiába vannak jó pillanatok ha lenéző veled. Nekem is volt egy ilyen barátom. VOLT :)
2016. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy csak féltékeny. Nekem is volt ilyen barátnőm. Kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így
2016. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#-es: Lehet hogy érdekbarátság, de neki mi haszna van ebből? :/

2#-es: Ráírtam. Azt írta válasznak mert hülyeségeket mondok, meg ezek nem számítanak... most nem tudom mit mondjak rá :(

2016. okt. 17. 15:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!