Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy internetes fiú barátom...

Van egy internetes fiú barátom akivel eddig iszonyat sokat beszélgettünk, de mostanság alig. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap le is írtam neki hogy észrevettem,de Ő azt írta hogy Ő nem vette észre. Nem tudom hogy miért lehet ez... Nem rég megismert még 1 lányt internetről és azóta iszonyat furcsa lett... Eddig elmondtunk egymásnak mindent,de most....semmi. Tegnap is szomorú volt,én megkérdeztem h mi a baja,és azt írta hogy semmi,pedig tuti van valami

Valami ötlet?Fontos lenne.Hiányzik a vele való beszélgetés ...

13/L



2016. okt. 23. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

nem fog tetszeni a válaszom, de inkább a való életben keress barátokat.

elég nagy rizikója van,hogy egy kvázi idegennek leírod a mindennapjaidat és mindent magadról.nem tudhatod,hogy ki ül a gép mögött,ha még soha nem találkoztatok..

egyik ismerősöm 1 évig beszélt egy sráccal facebookon. rendes profilja volt a fiúnak, képek, barátok, barátokkal képek.és a barátoknak is rendes profiljuk volt.aztán kiderült,hogy az összes profil hamis és 1 ember csinálta,lopott képekből..

amúgy meg ha nem találkoztok úgyse,akkor nem sok értelme van.

2016. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még, egyik nap ez érdekli, másik nap az. Ennyire volt a barátod.
2016. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Ő 18 lesz...
2016. okt. 23. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Na akkor pláne, mihez kezdjen egy 13 éves kislánnyal? Éli az életét és kész.
2016. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi a fenére számítottál? Hogy megvárja, míg felnősz?
2016. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!