Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek vannak meleg...

Lányok, nektek vannak meleg barátaitok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy meleg srác, akivel nagyon jóban vagyok, barát. A tesóm leszbikus. Mindkettőjükkel jól kijövök. XD Miért?
2016. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de szeretnék, mert ők normálisak.
2016. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az unokabátyám meleg. Tini korunkban (majdnem egyidősek vagyunk) nagyon jóban voltunk, mondhatni, legjobb barátok. Hát, már a felnőttünk, messze is lakunk egymástól (külföldön él már 10 éve), évente egyszer beszélünk, úgyhogy nem mondanám, hogy tartana az a nagy barátság sajnos. Mondjuk nekem a legtöbb régi barátom mind külföldre költözött, csak én nem, úgyhogy ez nem egyedi eset nálam :/
2016. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nen azert a baratom, mert meleg hanem mert nagyon jol kijovunk egymassal es sok kozos van bennunk. Nem a szexualis identitasa hatarozza meg az embert. Emellett a batyam is meleg es nagyon kozel allunk egymashoz, de akkor is szoros kapcsolatunk lenne ha heterokent szuletett volna. N26
2016. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy srác, de barátnak éppen nem mondanám, inkább csak ismerősnek, mert mindenkit elmar maga mellől. Nem azért, mert meleg, hanem, mert olyan a jelleme.

És van egy barátnőm, aki a lányokat szereti, de ő teljesen normális.

2016. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs,de örülnèk ha lenne. bár "mindegy" a nemi identitása,nm ettől függnek a dolgok.

23/l

2016. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem van, osztálytársam volt, egy ideig nem is tudtam róla, hogy meleg. Egyszer bevallotta nekem, de akkor már nagyon jóba voltunk. Azóta telt múlt az idő, (bukásom miatt) szétváltunk, de ugyanúgy a legjobb barátjai vagyunk egymásnak! 18/l
2016. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!