Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem gáz havernak,...

Szerintetek nem gáz havernak, aki alkalmanként segített, eladni egy tárgyat, hogy helyette másikat vegyek?

Figyelt kérdés
Egy haveromnál laktam fél évig fix összegért, közben le voltam sokszor égve, ő segített néha annyiban, hogy megosztotta velem a kajáját vagy meghívott egy italra. Majd úgy döntöttem elköltözök, de még előtte úgy alakult, hogy a pasim is ott töltene pár napot, amiből végül 3 hét lett. Ott hagytam nála egy kenyérpirítót, amit rendszeresen használ. Viszont nekem is jól jönne a pirító, csak nem tetszik a színe, és másikat vennék. Szerintetek nem gáz, ha azt mondom neki, hogy megtarthatja, eladom neki, mondjuk 3000 ft-ért, és azt kicsit megtoldva veszek egy másikat?
2016. nov. 2. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval sokszor kisegített, 3 hétig ott volt a pasid (aki gondolom nem fizetett, vagy igen) és te képes lennél elkérni 3 ezer forintot tőle?

Őszintén: szerintem gáz.

2016. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát eléggé gáz. Ennyire fillérb.ó ne legyél már... hagyd ott neki, simán fedezi azt, amit te felzabáltál, felittál nála és még a pasidat is odaköltöztetted egy plusz Ft nélkül.
2016. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Többiekkel értek egyet.
2016. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!