Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék Budapesten élő...

Hogyan tudnék Budapesten élő angol anyanyelvű fiatalokkal ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Jó lenne fejlesztenem az angolomat és szeretem az amerikai és brit embereket... Tudtok olyan helyet, Facebook csoportot ahol megoldást találhatnék?

2016. nov. 4. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
couchsurfingre regisztrálj be, ott lehet ismerkedni is, vannak ilyen language exchange csoportok is. bulit is szoktak tartani. de a mormonok is vannak mindenhol, nekik van ingyenes angol órájuk. vagy simán ülj be egy star bucksba, megjelennek ott is. smile
2016. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Igazából mindenhol ott vagyunk, én is félig amerikai vagyok és hát éve tudok magyarul. Igazából sok helyen találhatsz meg minket, vannak angol-tanuló kör cuccaink és mindig van egy jó néhány anyanyelvű, ha szeretnéd privátban ajánlok egy párat. De igazából a mormonokhoz is lehetnék nagyon aranyosak. Na mindegy, végülis ha hallasz angolt, akkor akár oda is mehetnél és elmondod azt, hogy szeretnél angolul gyakorolni és a többség meg fogja érteni szerintem.
2016. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!