Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjak vissza egy...

Hogy mondjak vissza egy programot a barátnőmnek, ha már beígértem magam, hogy ne legyen annyira kínos?

Figyelt kérdés

Szóval elhívott egy három napos utazásra a barátaival. Tetszett az ötlet, de rájöttem, hogy nem ismerek ott senkit és rosszul érezném magam. Pénzem sincs rá most annyira. Illetve a szüleimnek kellett volna kivinniük a reptérre, mert nekem nincs jogsim és nem Pesten lakunk, de nem tudnak.Pofám sincs elkérni tőlük az árát, főleg mert jrtam már ott egyszer. Illetve az egyetemen is sokat kell tanulnom, mert elkezdődik a vizsgaidőszak. Azt beszéltük meg, hogy hétvégén találkozunk és akkor befizetjük az összeget. Egyre inkább nincs kedvem és ebből nem szokott jó kisülni soha, ha így állok hozzá.

Mit találjak ki, hogy ne érezze magát becsapva? Valami kis hazúgság az iskolával kapcsolatban? Sürgősen kellene valamit kitalálni.


2016. nov. 11. 10:00
 1/10 A kérdező kommentje:
*hazugság
2016. nov. 11. 10:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal kínosabb az, hogy hazudni akarsz a barátnődnek, mint az hogy lemondod az utat.
2016. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az igazat:

- akkor még nem tudtad, hogy most lesz a vizsgaidőszak, ám hirtelen az lett, a jövőd függ ettől;

- mondd meg neki, hogy a másik csajod szülei hívtak meg, ismerkedésre.

2016. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő is mondott le már utolsó pillanatban programot.

Mit mondjak miért nem megyek? Akkor így kérdezem. Nem írhatom csak azt neki, hogy "kemondva".

2016. nov. 11. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, Zsuzsi, de mégsem tudtam össze szedni az utazásra valót.
2016. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, nem úgy barátnő. Nem a csajomról van szó...

A többi ember az iskolatársa kenbe és én kilógnék onnan, mint az ovis barátnő.

2016. nov. 11. 10:17
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem olyan drága az út, hogy arra hivatkozhatnék. Azt meg nem mondhatom, hogy anyámék nem engednek el és nem adnak rá pénzt. Bár, mint írtam nem is lenne pofám kérni. Nagyon kiakadtak mikor meghallották az ötletet. Én meg már beígértem magam.

Egy hónap múlva lenne az utazás, utána héten kezdődik a vizsgaidőszak.

2016. nov. 11. 10:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadálya megmondani az igazat?
2016. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Mondd meg azokat, amiket itt leírtál.

Ha úgy gondolod élőben nem menne, akkor írd meg email-ben, de azért amikor feltételezhető, hogy elolvasta, azért hívd fel, hogy személyesebb legyen a dolog.

2016. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Ezt így mondd meg neki, ahogy ide leírtad. Normális ember ezen nem sértődik meg. Az, hogy nem éreznéd jól magad idegenek között, mondjuk mellékes, a többi viszont teljesen érthető.
2016. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!