Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy ő egy maffiózó?

Lehetséges, hogy ő egy maffiózó?

Figyelt kérdés
A barátnőm kint él Olaszországban és összejött egy férfival. Hétvégén jöttek haza, hogy bemutatja a családjának a férfit és én is találkoztam vele. Mondthatni tele van tetoválva, van egy pisztolya és vagy tíz percenként hívogatták. Meg úgy alapból olyan furcsán viselkedett. Lehetséges, hogy maffiózó? Féltem a barátnőmet nehogy valami bajba keveredjen ez miatt a férfi miatt.

2016. nov. 21. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet semmit mondani.

Tetoválása több ismerősömnek is van, nem bűnözök.

Ha nézel filmeket, láthatod, hogy minden amerikainak van fegyvere. Neki miért ne lehetne?

Lehet, hogy munkából hívták, nem a maffiára gondolok, vagy a családja hívta. Mégiscsak elment egy számára ismeretlen országba.

Valószínűleg azért viselkedett furcsán, mert csomó új emberrel találkozott, akiknek a véleménye kihat a kapcsolatára a barátnőddel.

Szerintem túlságosan parás vagy, Olaszországban nem minden második ember a maffia ügynöke.

15/L

2016. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez maga a mafffia.a pisztolyát legalább a gatyájába tartja vagy neked is megmutatta már?
2016. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Megmondom hogyan derítheted ki.


1. Menj hozzá viszonylag közel és vedd fel a telefonbeszélgetéseit hangrögzítővel, majd fordítsd le. Így nagyjából tudni fogod miről van szó.


2. Kérdezgesd arról hol és mit dolgozik. Ha azt mondja egy vállalat igazgatója, ami olívaolaj gyártással foglalkozik valószínűleg maffiózó.


3. Ha a vonal másik végén lévő ember úgy szólítja meg, hogy Don *vezetéknév* akkor ő egyértelműen egy maffiavezér, ha pedig ő szólítja úgy a beszélgető partnerét akkor egyértelműen maffiózó.


4. Csinálj valami olyat (kutass a telefonjában vagy, ha esetleg van laptopjában) ami leleplezheti kilétét, ha ezt észreveszi valamilyen módon és a pisztolyt a halántékodhoz szorítva fenyegető hangnemben beszél hozzád valószínűleg maffiózó.


5. Csak egyszerűen kutass a cuccai közt. Bár azt hozzá kell tennem, egy igazi profi sosem hagy maga után nyomot.


Egy lelkes író szerűség voltam, aki imádja a Keresztapát és épp saját maffiózókról szóló könyvén dolgozik. ✌

2016. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a vonal másik végén lévő ember úgy szólítja meg, hogy Don *vezetéknév* akkor ő egyértelműen egy maffiavezér,"


Ezen 5 perce röhögök :D

Remélem csak poénnak szántad :D

2016. nov. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D
2016. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez miatt.
2016. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Nézd meg jobban a tetkóit és ha maffiás jelképeket vagy jelszavakat látsz akkor a válasz egyértelmű XD Bár való igaz a maffiózókon és a dörzsöltebb rendőrökön kívül ezeket a jeleket aligha tudja valaki is azonosítani.

De különben a tetoválás inkább a japán yakuza szokása és a levágott ujjpercek is.(De miért is lenne yakuza,ha olasz ? :DDDD)


És igen,ha a telefonba donnak szólítják vagy ő szólít úgy valakit komoly jel arra,hogy nem érdemes cs*szekedni a taggal :D


A pisztoly viselés már elég gyanús,de lehet csak nem érzi biztonságosnak Magyarországot Xd. Mondjuk szerintem egy igazi maffiózó nem hordja olyan feltűnően a pisztolyát,hogy akárki észre vegye.


No meg beszélgess vele kérdezz rá mivel foglalkozik meg ilyenek. A válasz és a reakció sokmindent elárul. Mondjuk,ha tőzsdézik vagy vállalkozása van(amit pénzmosásra használ)elég gyanús jel.


De nem hiszem,hogy a barátnődet bajba keverné azért a maffiózóknak(ha az egyáltalán)szent a magánélet nem keverik az üzlettel.(De,ha valakinek a begyében van megzsarolhatja a barátnőjével.)

2016. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3 The Sopranos rulez 👍
2016. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utána néztem vagyis próbáltam nézni a tetoválásoknak. Csak kettőt sikerült beazonosítani az egyik egy egy fekete kis kérek féleség a kisujján. Ez állítólag az jelenti, hogy apátlanul nőtt fel. De az érdekesebb az a rózsa a kézfején ami azt jelenti hogy már 18 éves kora előtt ölt.


A pisztolyát pedig nem feltűnő helyen tartja én is csak véletlenül vettem észre

2016. nov. 22. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

A barátnődet nem igazán kell féltened ugyanis a maffia tízparancsolata tartalmazza az alábbi két parancsolator:

- Soha ne nézz más családtag asszonyára.

- Az asszonyokat kezeld tisztelettel.

Remélem ez egy kis megnyugvást okoz, bár nem tudom manapság mennyire tartják be ezeket.


Ismét a lelkes író szerűség voltam.✌

2016. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!