Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erről a chat beszélgetősdiről...

Erről a chat beszélgetősdiről mit gondoltok? + (többi lent) 14 éves körüli gyerekektől kérnék választ légyszi : )

Figyelt kérdés
(L/14) van egy barátnőm, aki chat-ba mimdig mindenkire ráír. A legtöbbször fiúkra. Haveri viszonyban van velük, és valahogyan olyan témái vannak, hogy utána szívesen beszélgetnek viszont vele, és utána egy csomószor ráírnak. Az iskolában, nem látom, hogy a fiúk ugyanúgy bánnának vele mint chat-ben, és ő csak azért is odamegy, és beszélget velük. Nem tudom mit gondolnak róla de ez az egész furcsa nekem. Én úgy vagyok vele, ha szeretne valaki velem beszélgetni, akkor majd ő rám ír, de ő pont az ellenkezőjét csinálja. A kérdésem az, hogyha én is jóban szeretnék lenni a többiekkel mit csináljak? Mert volt már olyan hogy rám írt valaki, és el is beszélgettünk, de utána többet nem, írt és én sem írtam. Szóval szerintetek, mit tegyek azért hogy később is rám írjanak? (Ha szánalmasnak tartjátok az egészet, ne váladzoljatok légyszi. :'D)

2016. nov. 30. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

,,Én úgy vagyok vele, ha szeretne valaki velem beszélgetni, akkor majd ő rám ír"


Mi van ha mások is így gondolják?


Illetve ha ehez tartod magad akkor akivel barátkozni szeretnél azal gondolom beszélni is szeretnél tehát megint ott tartunk hogy neked kéne ráírnod arra akivel szeretnél haverkodni. Ha kedves vagy meg jófej csak nem lesz baj.☺


Szóval hajrá😉

2016. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! 😊
2016. nov. 30. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!