Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék érdekesebb a...

Hogyan lehetnék érdekesebb a barátaim számára?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár barátnőm de egyiket sem tudtam megtartani mai napig.

Az osztályomban nem régiben oda ültettek egy lány mellè. Kicsit komolytalan, kicsit zűrös de sulis barátnak megteszi.

Mögöttünk ül egy másik lány. Ő is rendes, csendes, szerény, kb mint én.

Mi hárman elkezdtünk kicsit barátkozni a suliban leginkább. (Rajtuk kívül jelenleg nincsenek baràtaim szokás szerint.. :/ )

Na hàt a mellettem ülő csaj kicsit jobban felkeltette a mögöttünk ülőnek az érdeklődését és fordítva, de ha csak ketten vagyunk akkor elég jól el tudunk beszèlni ahoz kèpest, hogy egyikőnk sem túl beszédes a számára még ismeretlenebbekkel.


Amikor beszélgetünk van hogy inkább csak egymásnak mondják, ők hülyülnek csak.

Mondok valamit de általában meg sem halljàk vagy nem érdekli őket.


Nem éltem bele magam a dologba mert ez inkább csak sulis haverkodás (jobb mint a semmi), de rosszul esik hogy senkit sem érdeklek


16/L



2016. dec. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig biztos kedves lehetsz, szerintem nem veled van a baj. Az nem rossz tulajdonság ha picit csendesebb vagy!
2016. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátok azok akik nemcsak hogy elfogadnak de úgy is szeretnek amilyen vagy. Ha valakivel úgy jössz ki hogy tetteted magad és nem tudod elengedni magad az nem barátság.
2016. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a dologgal. senkit nem érdekelt amit mondok, ezért inkább elkeztem olyanokról beszélni ami őket érdekli
2016. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!