Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnátok kérdéseket, amelyekre...

Írnátok kérdéseket, amelyekre igennel vagy nemmel lehet válaszolni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel ilyet akarok játszani, de nem tudok olyan sokat.

Értelmeseket légyszi:)



2016. dec. 25. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen "-e" kötőhangos kérdés jó.
2016. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Zéró kreativitásod van, ha még ilyen kérdéseket se tudsz kitalálni. Amúgy is, ennél a játéknál jobbak a rögtönzött kérdések.
2016. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig sok segitseget kaptam, koszi. A kerdesemben az van, hogy kitalaltam parat, de otleteket kertem:) kosz:)
2016. dec. 25. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
kinyalnál?
2016. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fogalmazz meg egy kérdést magadban és ha nem igennel/nemmel tudsz rá válaszolni akkor kiveszed a kérdőszót és belecsapsz egy "-e"-t, remélhetőleg jó helyre. Amúgy elég unalmas játék elé nézel ha még ehhez is a GYIK közösség segítsége kell.

Ha még esetleg tovább specifikálnád, hogy mondjuk vicces eldöntendő kérdések kellenek, azt talán még bizonyos fokig megértem, de így ezt teljesen felesleges volt feltenni.

2016. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!