Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne a Dominik...

Hogyan lehetne a Dominik nevet becézni?

Figyelt kérdés
Na szóval Dominikkal nagyon jóban vagyunk, ő a legjobb barátom. Semmi szerelem nincs köztünk és nem is lesz. Hetente többször is találkozunk olyanok vagyunk mintha járnánk, de ő is tudja, hogy nekem más valaki tetszik, és ezt tiszteletben is tartja. Ő Sütinek szokott becézni és én is szeretnék neki egy aranyos becenevet. Tudnátok segíteni? Előre is megköszönöm

2016. dec. 30. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Domi?
2016. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A te legjobb barátodnak egy idegen adjon becenevet? Aki nem is ismeri? Te töltesz vele időt, te tudod miket szeret... bevenevet nem azért adunk valakinek, mert "kell" hanem mert az pont őrá illik.
2016. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek Dominikot, van is beceneve. Egy hobbija alapján kapta. Én pedig a megjelenésem miatt. Ha nem jut eszedbe semmi, akkor ne adj neki.
2016. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj neki olyan becenevet adni, ami a nevével kapcsolatos :D Én a barátaimnak mindig a tulajdonságaik alapján adtam becenevet, tehát ha van vmi jellegzetes tulajdonsága, akkor abból kifolyólag próbálj neki találni vmit :)
2016. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Domi
2016. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj az én legjobb barátom is Dominik ^^ Én Dominak szoktam hívni:)
2016. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Domi

Dominó

Dom

Diki

Dini


Vagy azok, amit előttem írtak: belső, külső tulajdonság alapján.

2016. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Domika Dominikocska
2017. jan. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Doma, Domó, Dodó, Domcsi,
2017. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!