Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vegyek BFF nyakláncot...

Hol vegyek BFF nyakláncot szulinapjára a baratnomnek?

Figyelt kérdés
Bajan valaki tud egy ilyen boltot vagy rendelni kell?valaki rendelt mar nyaklancot?es milyen oldalrol ami jo ,nem meregdraga???

2016. dec. 31. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy valami mas otlet mit csinaljak/vegyek neki?venni olyat szeretnek ami ,,szivhez szol" vagy mi tehat nem csak talalok vmi szarsagot es az jo lesz hanem valami ertelmeset jopofat
2016. dec. 31. 13:59
 2/7 anonim válasza:

Szia! Fogalmam sincsen Baján, vagy a környékén van-e, de a Claire's [klersz] nevezetű boltban egész nagy választék van a Best friend-es nyakláncok, karkötők, gyűrűk közül.

A rendelésben nem tudok segíteni, bocsi.

2016. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Es ilyen bolt hol van ?

2016. dec. 31. 14:01
 4/7 anonim válasza:

#2-es vagyok:

A válaszodat csak most láttam. Ha nincsen ötleted, vagy semmi nincsen, aminek a barátnőd örülne, vagy amire szüksége lenne, akkor még egy tipp: Nem tudom Baján milyen lehetőségek vannak, de pl. pólót rendelni is lehet. Egy közös képet ha rárakatsz, vagy egy közös/vicces "aranyköpéseteket", az szerintem nagyon jópofa. :)

2016. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg koszonom :)
2016. dec. 31. 14:17
 6/7 anonim válasza:
#2 : Hát az a helyzet, hogy csak a nagyvárosokban találsz ilyen boltot. Budapesten van egy csomó, ezenkívül Pécsen és Szegeden van, ami ott lenne, de ezek is nagyon messze vannak. Nem tudom megéri-e. Nézd meg a neten, hogy nem lehet-e sz oldalukról rendelni, többet nem nagyon tudok segíteni. ):)
2016. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. dec. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!