Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bánt minden "barátom? "

Miért bánt minden "barátom? "

Figyelt kérdés
Nem vagyok a világ legszebb fiúja, és erre gyakran emlékeztetnek is. 16 éves vagyok, soha nem volt még barátnőm, sokak szerint soha nem is lesz. Mert csúnya vagyok, meg furcsa. Nem vagyok annyira társasági ember, jobban elvagyok kevesebb emberrel. Mindenki rajtam nevet, mert én vagyok "maga a vicc". Nem tudom mit kéne tennem. Sajnos NEM TUDOK NEM TÖRŐDNI mások véleményével. Valaki élt át hasonlót és tud segíteni?

2017. jan. 9. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem a barataid, am gyurd ki magad s minden jo lesz es szep.
2017. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem szard le őket. Zavarni fogja őket, ha levegőnek tekinted a "barátaidat".:)
2017. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el kondizni és mindjárt más lesz minden. Én ugyan nem tartom magam csúnyának (nem is vagyok az) de engem is sokszor basztattak, vagy ugrattak a külsőm miatt, mert nagyon vékony alkatom van és nehezen hízok, a tömegnövelő edzés régen szóba se jöhetett. Mára viszont más a helyzet mert keményen edzettem amíg el nem értem egy átlagon felüli kinézetet a semmiből. Nem vagyok egy Stallone de nem vagyok igénytelen testileg és ezzel már kivívtam egy kis tiszteletet magamnak.


Sok csajnak sem kell más, mint egy izmos férfi aki megtudja védeni ha kell. Annyira nem lehetsz csúnya, hogy kigyúrva is basztassanak. Ha vékony vagy egyél sokat mindegy, hogy mit csak rengeteg kalóriát vigyél be és eddzél mint az állat lehetőleg konditeremben. Ha túlsúlyos vagy közepes súlyokkal eddzél és sokat kardiózzál, ha kell napi szinten vagy kétnaponta.


Legtöbbször az önmagunknak való megfelelés hozza meg a kívánt eredményt. Nem is fognak b*sztatni többet.


Persze nem fogom ezzel megváltoztatni az életviteled, én csak leírtam a talán egyik legjárhatóbb utat amivel semmiképp nem árthatsz magadnak.


A döntés a tiéd ;)

20F

2017. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy rakás qazimodonak van nője és még beképzeltek is.

Nézd az utcán a párokat.egy rakás átlag nő olyannal jár akit bottal nem piszkálna meg az ember és tévedés, mégcsak nem is pénz függvénye.

Elég az önbizalom.

2017. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A társadalom amugy tükörkép

Mindenki azt kapja vissza ahogy önmaga iránt érez.

2017. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A társadalom amugy tükörkép.mindenki azt kapja vissza ahogy önmaga iránt érez.
2017. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ők nem barátok, sztem is kezdj el edzeni, sokat segít , nekem is sikerült elfogadnom magam pl. nőtt az önbizalmam, bátrabblettem,
2017. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket ignorálni kell.
2017. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!