Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mi a teendő, ha nagyon hiányzik egy hozzánk közel álló személy, akihez nagyon kötődünk és hozzá szoktunk?

Tegyük fel, hogy napjaink nagy részét egymással töltöttük, ám jött a munka, ami miatt most csak délután 5től látjuk egymást, ám nem vagyok képes más emberekkel például munkahelyen szót érteni, mert folyamatosan ő jár a fejemben, a hiányérzet és az, hogy újra beszélhessek vele, mert mással nem élvezek annyira semmit és eközben attól félek, hogy amiatt, hogy kevesebb időt töltünk együtt így mással többet fog és elromlik

Keress kérdéseket hasonló témákban: kötődés, ragaszkodás, barátság, közel álló személy

01-11 00:47  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Ha így állsz hozzá, akkor anélkül is ez lesz a vége, hogy mással több időt töltene. Persze nem kell, hogy így legyen, de a kötődésed olyan méreteket ölt, ami már őt korlátozza, és ha ez számára is nyilvánvaló lesz, lépni fog.
A kapcsolatotok egy, két félből álló egész, de emellett mindkettőtök egyénisége egy-egy külön egész is. Az egyénnek szüksége van szabadságra, a kapcsolatban lévő félnek meg törődésre. Nem szabad a kettőt egybemosni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-11 09:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy skizofrénia tüneteivel rendelkező személy konkrétan szerelmes a képzelgéseibe, az mennyire súlyos probléma, és mi a teendő? Már ha lehet-e még egyáltalán tenni-e valamit.
Mi a teendő olyankor ha utánvételes csomag küldés esetén a személy nem vette át a csomagot. Vissza küldve nekem?
Van barátom aki román állampolgár és elhagyta a személy igazolványát és utlevelét vagyis minden iratat magyarországon. Ilyenkor mi a teendő? Hogy tud haza jutni hogy ujjat..
Tudnátok segíteni? Most kaptam meg a személy igazolványomat. (14 év alatti vagyok) És úgy kaptam meg hogy nem volt alá írva. Ilyenkor mi a teendő? És átengednek a határon?
Gépjármű adás külföldi személy esetén? Magyar okmányokat elvette. Mi a teendő?
Meghatalmazással átvehetem -e egy ismerősöm szakközépiskolai bizonyítványát? Vagy csak is kizárólag csaaládtagok vehetik át ezzel a papírral? Vagy mi a teendő ha se a szülei se az..

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu