Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozás hogyan?

Barátkozás hogyan?

Figyelt kérdés

A barátkozás nehezebbnek tűnik a barátnő szerzéstől,mert ha mondjuk odamegyek vagy ráírok egy lányra,akkor maximum nem jön össze de ha ráírnák egy férfira akkor esetleg melegnek nézhetne.

Női barátot is kerestem,de nem hitte el senki,hogy csak barátságot kerestem.

Hogy működik ez pontosan, anikek van tapasztalata?


2017. jan. 18. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?😂
2017. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eh..ismerős helyzet. :D A baj az, hogy a társadalom annyira elkorcsosult, hogy az emberek nem hisznek a sima beszélgetésben a két nem között. Persze vannak kivételek, de az nagyon ritka. :/ Haverok között két lány van, de egyikőjuk próbált már nyomulni, a másik csak azért nem teszi mert most barátja van. >< xD Két barátom van, mindkettő lány, de ebből egy ex barátnőm a másik a jelenlegi barátnőm... :p Szóval kikerülni nekem sem sikerült, mert vagy én vagy mindketten vagy a másik fél, de valaki érezni kezdett egy késztetést a párkapcsolat megpróbálására. :D Sok sikert, kívánom, hogy jöjjön össze. ^^
2017. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!