Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki tud segíteni?

Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy szinte egyetlen barátom sincs akire számíthatnék vagy akivel tudnék beszélgetni, teljesen barátok nélkül töltöm minden szabadidőmet. Pár hónapja meghalt a barátnőm is, ő volt az egyetlen akire számíthattam. Azóta gyakran van olyan érzésem hogy meg akarok halni. Mit tegyek ha nem bírom tovább? Hogyan keressek barátnőt ha nem vagyok egy túl szép fiú? Mindig és eléggé félős voltam ezért nem megy a barátkozás sem másrészt nekem nem barátok kellenek hanem egy barátnő is elég aki szeret és megért. Mit tegyek? Mert úgy érzem, hogy nem bírom tovább.

2017. jan. 20. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Te, saját magad tudsz ezen segíteni. Az ember alapvetően magányosnak született és alapvetően minden saját magának kell megtennie az életben. Az legfeljebb szerencse és adomány a sorstól, ha rátalálunk valakire (és azt bizony meg kell becsülni).
2017. jan. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sajnálom a barátnődet :(


Szóval neked barátnő kell és nem haverok.

De jelkenek a haverok is.Meg fogjátok unni egymást a barátnőddel.(ami szakításhoz vezet)

Vannak dolgok amit a lánnyal nem tudsz megcsinálni.Kellenek a pasis programok is :)


Minden esetre ha van kedved barátkozni,írj nyugodtan! :)

2017. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem pár hónapja meghalt volna barátnőm.. akkor rohadtul nem azon törném a fejem, hogy máris új barátnőm legyen..
2017. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is csak azér akarok hogy ne maradjak egyedül. De nem ő lenne életem szerelme.
2017. jan. 20. 22:12
 5/5 Kriszti2711 válasza:
Nekem is nemrég halt meg a legjobb barátnőm (nem olyan barátnő,lány vagyok),és tudom milyen érzés,de majd idővel nem fogsz annyit gondolni rá.Szerintem ne csak lányokkal ismerkedj,hanem próbálj meg haverokat is szerezni :)
2017. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!