Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy internetes barátom....

Van egy internetes barátom. Csak mindig én írok, rá és ő nem szokott rám írni (amúgy tökre bír meg én is őt, csak hát ugye ő soha nem szokott rám írni. ) volt már veletek ilyen? Tapasztalatok? Szerintetek miért nem ír rám?

Figyelt kérdés
internetes barátság segítsetek léci

2017. jan. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled.
2017. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre nem tudok válaszolni, mert nem ismerem az illetőt. ("Szerintetek miért nem ír rám?")

Egy biztos, én sem írnék, mert nem szeretem az egyoldalú dolgokat.

Ha hiányol, majd fog írni, ha nem hiányol, akkor meg fölösleges aláznom magam.

De ez én vagyok.

2017. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondhatni ugyanebben a helyzetben vagyok/voltam. Ő kezdte a barátságot, de csupán egyszer írt rám. Utána kétszer, talán háromszor én kezdeményeztem a beszélgetést, mert érdekelt, hogy mi van vele. Az összes alkalommal nagyon jó elbeszélgettünk, de utána megint nem jelentkezett. Karácsonykor írt egy üzenetet, de a beszélgetés akkor nagyon hamar abbamaradt, és most szülinapomkor köszöntött még fel facebookon. Én többet nem fogom keresni, mert nagyon úgy érzem, hogy csak én vagyok kíváncsi rá, ő rám nemigen. Majd ha akar, ír. Szerintem te se erőltesd. Hagyd rá.
2017. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki van egy internetes barátja. Te...
2017. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barbara43 válasza:
Nekem is ez van,de Ő azért nem ír rám mert nincs ideje és a vibert se nézi sokat:D
2017. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is van egy internetes fiú barátom.(de nem járunk:D)

Ő sem szokott rám írni,csak én rá.

Mikor megkérdeztem hogy miért nem ír,azt mondta,hogy van más dolga,de mikor írok akkor arra is figyel.

Utána jól megvoltunk pár napig,aztán elkezdett beszélgetni az egyik osztálytársammal,én pedig nem írtam rá,és egy hónapja nem beszéltünk.:)

(Ja,és csak akkor írt rám,mikor valami baja volt és segítség kellett neki)

14/L

2017. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!