Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk "legjobb" barátnők az osztályban, mindhárman inkább introvertáltak vagyunk, nem sűrűn szervezünk programokat sem.

Viszont az a barátnőm közülük akivel a legjobban kijövök olyan mintha nem akarna programokat szervezni velem. Néha megyünk ide-oda de ezek elég ritkák, és inkább csak nyáron találkozunk sulin kívül.

Nagyon szeretem a pilatest, ezt ő is tudja, de mivel nincs kivel mennem órákra így itthon szoktam csinálni. De kb.egy hónapja ő is eldöntötte hogy el akarja kezdeni. Azt hittem egyedül szeretne mert nem kérdezte hogy akarok-e jönni, meg általában ha nem kérdezi akkor tudom hogy nem is szeretné ha mennék, olyankor egyedül szeretné csinálni a dolgokat és ha én kérdezek rá hogy baj lenne-e ha mennék csak pofákat vág és kifogásokat keres.

Erre egy extrovertált csaj, aki mindig mindenben benne van és mindenkivel jóban van az osztályban megemlítette hogy ő is el akarja kezdeni ezt mert tetszik neki a pilates, és a barátnőm egyből ugrott az ötletre, idegesítően tenyérbemászóan viselkedett vele és leszervezték hogy heti kétszer járni fognak egy helyre oktatóhoz.

Azóta folyton erről beszél nekem már egy hónapja, hogy milyen jókat szoktak dumálni és milyen jól érzi magát mióta járt ezekre az órákra, pedig nagyon rosszul esik:(

Tudom hogy meg kéne beszélnem vele vagy legalább csatlakozni hozzájuk de az a baj velem hogy ha meg vagyok sértődve akkor "csak azért is" hagyon hogy maga jöjjön rá az illető hogy mi bajom vele, nem tudom hogy vegyem rá magam hogy értelmesen megbeszéljem vele a dolgot:/

Miért csinálja ezt? Folyton mindenben mellette állok, nekem nagyon fontos egy barátság, mindenben számíthatnak rám a barátaim,és általában rá is számíthatok őrá,de egyre nehezebben bízok meg benne, folyton ugrik ha "valaki jobb" van a láthatáron én meg vagyok olyan hülye hogy ezek után mindig megbocsájtok neki. A másik barátnőmmel együtt, akit amúgy szintén nagyon szeretek csak vele nem tudok annyira jókat beszélni (ő kicsit magának való),és sok mindenben más az ízlésünk.

16/l



2017. febr. 10. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudatni akarja veled, hogy kopj le róla. Keress más társaságot.
2017. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Már volt hogy emiatt ott akartam hagyni és olyankor folyton rámtapad, meg nagyon jóban vagyok a családjával is, egymással osztjuk meg a legtöbb dolgot, szóval ezen kívül teljesen rendben vagyunk.
2017. febr. 10. 18:02
 3/4 anonim válasza:
100%
Én nem gondolnám,hogy ez lekoptatás. Szerintem ennek oka, hogy az emberek általában az extrovertált emberek társaságát jobban szeretik, mert ott "menobbnek" érezhetik magukat, látnak ebben valamilyen kitörési lehetoseget. (Én is intro vagyok, és néha szeretek nyitottabb társaságban lenni) Szoval szerintem ne ess kétségbe, biztos hogy téged tart még a legjobb barátnojenek, ezzel a nyitott csajjal valoszinüleg felszinesebb a batáti viszonyuk. Ne kezdj el rájuk tapadni, hanem inkább azokkal töltsd az idöt, akiket tényleg birsz, és jol érzed magad velük;) És ha a barátnoddel kettesben beszélgettek, akkor megemlitheted neki azt, hogy neked ez rosszul esik. Ha legjobb barátnok vagytok, akkor meg tudjátok beszélni;)) 17/l
2017. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!:)

Én is gondoltam erre,de jól esett a megerősítés. Tudom hogy felszínes a barátságuk és csak azért szeret extrovertált emberekkel lógni mert nyitottabbak és tényleg "menőbbnek érezheti magát" velük.

De akkor is rosszul esik.

Megpróbálom megbeszélni majd vele:)

2017. febr. 10. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!