Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már részetek fiú lány...

Volt már részetek fiú lány barátságban? Írnátok történeteket?

Figyelt kérdés
Szóval most nekem is van egy legjobb fiúbarátom, tavaly tavasszal kezdődött el ez az egész. Először csak beszélgettünk, most viszont már szinte egész nap együtt lógunk.

2017. febr. 10. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem oviban volt először fiú-lány barátságom. Nagyon szégyenlős voltam és sokan piszkáltak ő mindig megvédett. A végén együtt töltöttük az ebédszünetet meg mindig együtt játszottunk. Egész ovi alatt legjobb barátok voltunk. Utána más suliba ment mint én és nem tartottuk a kapcsolatot. Furcsa hogy 15 év után még mindig emlékszem rá tök tisztán.
2017. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam ,hogy fiú-lánt barátság van, legjobb barátság nincs.
2017. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég sok volt. Egy időben több lány barátom volt mint fiú.

2 lány barátommal ugyan abba az általánosba jártunk de akkor meg nem ismertük egymást, aztán ugyan abba a középsuliba kerültem velük és valahogy össze barátkoztunk. Nagyon jóban voltunk de már nem tartom velük a kapcsolatot.

Voltak aztán még az általános sulis osztályba páran akikel nagyon jóban voltam de velük se tartom már a kapcsolatot.

Végül még a volt barátnőm által ismertem meg pár csajt, velük is nagyon jóban voltam :D de miután szakítottunk barátnőmmel egyre távolabb kerültünk egymástól.

Szal mostmár 1 sincs.

2017. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt meg is bántam.Röviden:a LEGJOBB barátom lett olyanokat mondtunk el egymásnak amit elötte senkinek, mondhatni lelkitársak lettünk ez tartott 2-3évig aztán volt egy közös éjszakánk pár hétig kellemetlen volt de túl léptünk rajta(legalábbis én igy gondoltam de rá jöttem h szeretem) pár hete költözött az utcánkba 7 hónapos terhesen a pasijával ami azért lesz pompás mert minden nap látni fogom mit vesztettem.A lényeg addig minden jó amig CSAK barátok vagytok.
2017. febr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 ja és azóta is minden barátnőmben Őt keresem/tem
2017. febr. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátkozni sok lánnyal barátkoztam már az évek alatt, de nem mindegyik sült el jól és nem mindegyik bizonyult tartósnak.

Mára három olyan lány van, akit ténylegesen a barátomnak mondhatok.

Egyiküket még a gimiből ismerem. Akkor még nagyon kiszámíthatatlan volt a viszonyunk, néha tök jól megvolt közöttünk az összhang, sokszor pedig pitiáner hülyeségekkel tudtuk felcseszni egymás agyát és elhordtuk a másikat mindennek. Kissé csodabogarak voltunk mindketten.

Az érettségi után eléggé eltávolodtunk és nem is kerestük egymást 1-2 évig, aztán tavaly év elején vettük fel egymással ismét a kapcsolatot. Egy kávé mellett megbeszéltük, hogy régen eléggé hülyék voltunk mindketten, de alapjáraton bírjuk egymást, úgyhogy megpróbálhatnánk feléleszteni a régi jó viszonyt, csak ezúttal felnőttesebb hozzáállással.

Így is tettünk és azóta se történt semmi gáz. Hetente-kéthetente megbeszélünk egy-egy találkozót és vagy ketten, vagy többedmagunkkal lógunk valamerre. Már nem kapunk össze minden hülyeségen és toleránsabbak vagyunk egymás furcsaságaival, szóval én bizakodok, hogy a jövőben is tudjuk tartani ezt a szintet :)


A másik két lányt a gimi után ismertem meg, egy két éves OKJ-s képzés keretein belül.

Az egyikükkel nagyon hamar ki tudtam alakítani egy jó kapcsolatot, mert laza volt, barátságos és nagyon nyitott az új emberek megismerésére. Nem kellett sok hozzá, hogy egymás bizalmasai legyünk és a képzés végére már az egyik legjobb barátommá vált.

Egy beszélgetésünk alkalmával megdumáltuk, hogy azt szeretjük annyira egymásban, hogy gond nélkül tudunk hülyéskedni, lelkizni és a világ nagy dolgairól csevegni a másikkal és mindkettőnk csak kevés embert ismert eddig, akivel mindhárom dolgot ilyen szinten tudta volna folytatni.

Továbbá én egyébként is szeretem, ha van egy határozott, erős jellemű ember a környezetemben, mert én magam hajlamos vagyok sokszor szétesni és ilyenkor nem árt, ha van valaki, aki érzelmileg kicsit helyrerak.

Na, ez rá pontosan igaz volt és megszámolni se tudom már, hogy hányszor segített át, néhány nehezebb időszakon. Sokszor már tényleg olyan volt, mintha kicsit a második anyám lenne :D

A harmadik lánnyal is egészen bizalmas kapcsolatot tudtunk kialakítani az évek során, viszont ő már sokkal zárkózottabb, görcsösebb jellem, mint az előző leányzó, így vele jóval több ideig tartott a barátkozós folyamat.

Mára már úgy gondolom, hogy elértem az áttörést, viszont a lelki bajaiból adódóan, még mindig képes csippcsupp dolgokon kiakadni és megsértődni, szóval vele nem mindig tudok olyan felszabadultan hülyülni, mint az előző két egyénnel.

De azért próbálom megtalálni az egyensúlyt :D

Bocsika, ha nagyon hosszú lett.

23/F

2017. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nancika ***** válasza:
Én 4.es vagyok és lány nagyon furán jött össze a dolog. Véletlen ha úgy vesszük. A tanár elsőben úgy ültetett hogy Balázs elött ültem és piszkált engem egy kicsit (de igazábol kedves jó tanuló) megdobtam a cipőmmel es sirva fakadt bocsántaot kertem és beszelgettiünk. Sokb hasonlitunk pl:MACsKa őrulet
2017. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem volt egy fiú, aki évekig a legjobb barátom volt,legalábbis annak tartottam... de mára eltűnt az életemből. Volt még 1-2 haverom,de az a benyomásom,h NŐ és FÉRFI közt nem igen lehet barátság...azok közt lehet,akik nem tekintenek nőként,férfiként a másikra...mert onnantól már valamelyik fél többet fog akarni. Bármennyire is szeretek fiúkkal barátkozni, mert sok dologban jobban megértenek, mint a lányok, nem tudok, mert eltűnnek, többet akarnak, stb.

23L

2017. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!