Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnál, ha régi ( 20...

Mit csinálnál, ha régi ( 20 éve tartó barátságban) bartánőd egyik napról a másikra nem kommunikálna veled?

Figyelt kérdés
nem párkapcsolat, barátság
2017. febr. 14. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megkeresném az okát.
2017. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmit.

Én se kommunikálnék vele.

Nekem is most volt ilyen, 16 év barátság után. Azon kívül hogy fel kell dolgozni az értelmetlenséget, meg a csalódást, nem nagyon tudok mit tenni.



És nem is akarok.


Tulajdonképpen ha valaki eldob 16 év barátságot (vagy 20-at) akkor (az én értékrendem szerint) azért a kapcsolatért semmit nem érdemes tenni, mert az pont annyit ért.

2017. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én van hogy egy hónapig nem beszélgetek a barátnőmmel, mégse veszünk össze. Mindketten elfoglaltak vagyunk, nincs már szükség nálunk a mindennapos felesleges picsogásokra. (szintén 20+ éves barátság)
2017. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. febr. 14. 11:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Első: Hogyan, ha nem kommunikál?
2017. febr. 14. 11:09
 6/13 A kérdező kommentje:

Második:

Te, hogyan dolgoztad fel?

2017. febr. 14. 11:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Harmadik: Köszönöm, de ez hogy jön ide? :) :(
2017. febr. 14. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most 10 év után vagyok ilyen helyzetben, gyakorlatilag a saját szemét húzása miatt sértődött meg rám, és most azt mondja, hogy időre van szüksége, addig nem akar beszélni velem. Hagyom, hadd duzzogjon, mint egy óvodás, nem fogok neki pitizni, mert ő is nagyon megbántott engem. Ha véletlenül fontos vagyok neki, majd keres. Az utóbbi években így is alig beszéltünk, nekem ez kevés egy jól műkődő barátsághoz.
2017. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit csinált?
2017. febr. 15. 05:23
 10/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Méltatlankodtam 1-2 napig (enyhén szólva :)) de utána jobb híján, mivel úgyse tudtam mit csinálni, nem foglalkoztam vele.


Igazából tényleg átértékeltem azt, hogy ha ennyi együtt megélt élmény, érzelem, stb ennyit ér neki, akkor nekem se ér 1 percet se, hogy ezen gondolkozzak.

Gyakorlatilag teljesen kizártam az életemből, megszüntettem létezni.

Ha felhívna se venném fel. Ő se vette fel. Nem bonyolítom túl.

2017. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!