Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet ez? Jelenthet valamit?

Mi lehet ez? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm régóta ismerjük egymást mostanában elég gyakran talizunk ... iszogatás buli ilyesmi...

És nem tudom ismeritek -e azt az érzést , amikor valaki ÚGY néz rátok , és megérint kb az hogy rádnéz xD meg fizikailag is sokszor ér hozzám, és konkrétan én eddig nem vonzódtam hozzá, tényleg abszolút nem is érdekelt, szóval nem is arról van szó hogy én beképzelem magamnak hogy vonzódik hozzám.... de ezáltal én is elkezdtem vonzódni hozzá.. Mostanában akármit teszek ki a facebook-ra mindent lájkol, ha rólam tesznek ki képet más ismerősök , azt is lájkolja mindig. és múltkor ültünk egymással szemben és kb 10 másodpercig csak néztünk egymás szemébe és tényleg mintha jelezni akart volna valamit..majd az én kabátomban kiment cigizni ,,

szerintetek most ez mi?


2017. febr. 14. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az amikor fèlsz.
2017. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd? :D mert elég ijesztően hangzik
2017. febr. 14. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem férfi vagy... siralmas.
2017. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit magyarázzak el azon, hogy fèlsz?
2017. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!