Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért távolodik el az összes...

Miért távolodik el az összes barátom ha nem tetszik nekik a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, sokszor voltak már kisebb szünetek. Barátnőim szerint ez így nem jó nekem stb.

Aztán ha szóba jön akkor "te tudod" meg a többi hülye válasz és eltavolodnak.

De ha barátok akkor nem pont elfogadniuk kellene ami nekem jó, tudjam hogy nagyon szeretem a párom.


2017. febr. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom van ésszerű indokuk, hogy miért nem jó a kapcsolatod. Ver? Csal? Megaláz? Semmibe vesz? Valami hiányzik a sztoriból.
2017. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban, hogy valóban tudod, mi a jó neked? Ha egy kapcsolatban sokszor vannak "szünetek", akkor ott elég komoly gondok lehetnek. Külső szemlélőként pedig nagyon idegesítő tud lenni egy se veled, se nélküled kapcsolat.
2017. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor ne kérdezzenek róla, én már régen nem bestelek nekik róla csak ha kérdeznek
2017. febr. 15. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a legjobb barátok,ha így elfordultak.

Viszont azért nem árt átgondolni,hogy nem volt igazuk? Gondolom beszéltél nekik a gondjaitokról és hogy mikor mi volt. Sokszor egy külső szemlélő jobban átlátja,hogy mi a szitu.

De ne legyen igazam.

Persze,ettől függetlenül csúnya dolog,hogy eltávolodtak, ha igazán jó barátok lennének,akkor melletted állnának,akkor is ha szerintük hülyeséget csinálsz

2017. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz első sorból végignézni, hogyan alázzák és bántják azt, akit szeretünk. Megnyugtatlak, hogy családtagtól ugyanúgy eltávolodik az ember, amikor azt kell látnunk, hogy mindent eltűr egy idiótától, aki csak lehúzza őt az életben. Neked is biztos az a jó, hogy mindig reszketned kell, hogy mikor tesz végképp lapátra Mr. Szünet? És mindig megadóan viselkedsz, hagysz neki durva dolgokat is, mert csak akkor marad veled? Erről álmodoztál kislányként?
2017. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!