Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen bu*kó a barátnőm?...

Miért ilyen bu*kó a barátnőm? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyan bu*kó mostanában... 1 hete volt a születésnapom és fel se köszöntött..én mindig felköszöntöm meg viszek neki ajándékot is...de nem csak ez...mindig amikor mesélek neki akkor csak annyit ír hogy aha meg nagyon jó...vagy amikor megkérdezem,hogy mi baja,akkor csak Ennyit mond hogy semmi..bezzeg ha ő mesél a pasijáról akkor nekem szivekkel kell rá reagálnom meg olvadoznom kell,mert ha nem teszem akkor szemét vagyok..amióta pasijai vannak tiszta gyagya..17 eves (én 18) és már az 5. pasival van együtt... 10 éve vagyunk barátok,eddig sose volt ilyen...nem merek neki beszólni,mert félek hogy elveszítem,de nem normális amit csinál és rosszul is esik..mit csináljak?
2017. febr. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már elveszítetted. Simán hagyd figyelmen kívül, hogy ő keressen. Ha mindig csak tapsoló vagy az életében, azzal soha nem jutsz előrébb.
2017. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyi volt. a kanok fontosabbak neki mint te.
2017. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos már elveszítetted... innen nem nagyon van kiút, már nem lesz minden olyan, mint régen
2017. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem, az előző válaszolókkal.Hagyd a fenébe.
2017. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!